Galaxy S8’in Yeni Render Görselleri Yayınlandı!

Şimdiye kadar gelen Galaxy S8 tasarım bilgileri ve sızıntı Galaxy S8 görsellerinden yola çıkarak hazırlanan Galaxy S8 render görselleri yayınlandı!

Galaxy S8

Samsung’un merakla beklenen yeni üst seviye akıllı telefon modeli Galaxy S8 tasarımına yönelik hazırlanan yeni render görseller yayınlandı. Şimdiye kadar gelen sızıntı tasarım bilgilerden ve en son Samsung Galaxy S8’in görüntüsü olduğu iddia edilen fotoğraflardan yola çıkılmışa benziyor.

Samsung Galaxy S8 tasarımı, render görselleri ile yansıtılıyor!

Galaxy S8

Yayınlanan iki farklı Samsung Galaxy S8 render görselleri, daha önce gelen Galaxy S8 tasarım bilgileri ve en son kısa bir süre önce gelen Samsung Galaxy S8 sızıntı fotoğraflarından yola çıkarak hazırlanmış gibi görünüyor.

Galaxy S8

Tek lensli arka kamera, ekran-kasa oranındaki büyük iyileştirme ve çift tarafı kavisli ekran, kapasitif ve parmak izi okuyucu sensör barındıran home tuşunun kaldırılması gibi iddialar, yeni render görsellerinde kendini gösteriyor.

Son olarak tekrar etmek gerekirse söz konusu bu yeni görsellerin, net olarak nerden çıkarımla hazırlandığı bilgisi bulunmuyor. Lakin, şimdiye kadar gelen bilgiler ve sızıntı olduğu iddia edilen fotoğraflar, bu render görsellerinin temeli olmuşa benziyor.

 

Yayınlanan bu Galaxy S8 tasarımı ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.