Galaxy S8’in Yeni Render Görselleri Yayınlandı!

Şimdiye kadar gelen Galaxy S8 tasarım bilgileri ve sızıntı Galaxy S8 görsellerinden yola çıkarak hazırlanan Galaxy S8 render görselleri yayınlandı!

Galaxy S8

Samsung’un merakla beklenen yeni üst seviye akıllı telefon modeli Galaxy S8 tasarımına yönelik hazırlanan yeni render görseller yayınlandı. Şimdiye kadar gelen sızıntı tasarım bilgilerden ve en son Samsung Galaxy S8’in görüntüsü olduğu iddia edilen fotoğraflardan yola çıkılmışa benziyor.

Samsung Galaxy S8 tasarımı, render görselleri ile yansıtılıyor!

Galaxy S8

Yayınlanan iki farklı Samsung Galaxy S8 render görselleri, daha önce gelen Galaxy S8 tasarım bilgileri ve en son kısa bir süre önce gelen Samsung Galaxy S8 sızıntı fotoğraflarından yola çıkarak hazırlanmış gibi görünüyor.

Galaxy S8

Tek lensli arka kamera, ekran-kasa oranındaki büyük iyileştirme ve çift tarafı kavisli ekran, kapasitif ve parmak izi okuyucu sensör barındıran home tuşunun kaldırılması gibi iddialar, yeni render görsellerinde kendini gösteriyor.

Son olarak tekrar etmek gerekirse söz konusu bu yeni görsellerin, net olarak nerden çıkarımla hazırlandığı bilgisi bulunmuyor. Lakin, şimdiye kadar gelen bilgiler ve sızıntı olduğu iddia edilen fotoğraflar, bu render görsellerinin temeli olmuşa benziyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here