Galaxy S8 İçin Hazırlanan Kılıf Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 modeli için hazırlanmış kılıf görselleri sızdırıldı. Gelen yeni görseller, Galaxy S8 tasarımını destekliyor!

Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 modeline ait olduğu iddia edilen somut görüntüler, artarak gelmeye devam ediyor. Son olarak da, Galaxy S8 modeli için hazırlandığı iddiası ile iki farklı kılıf görseli ortaya atıldı. Bu görsellerden birindeki kılıf içerisine, Galaxy S8 modeli de yerleştirilmiş.

Samsung Galaxy S8 kılıfı sızdırıldı!

Sızdırılan Galaxy S8 kılıf görsellerinde, cihaz tasarımının daha önce sızıdırlan görsellerle büyük oranda örtüştüğü dikkat çekiyor. Kapasitif ve home tuşunun kaldırılmış olması, ekran-kasa ortanındaki ciddi iyileştirme gibi detaylar, daha önce gelen sızıntı Galaxy S8 görselleri ile bire bir örtüşüyor.

Galaxy S8 kılıfı

Bununla beraber yeni sızdırılan kılıf görsellerinde, dikkat çeken iki farklı ayrıntı bulunuyor: 3.5mm kulaklık girişi ve arka kameradaki flaş konumlandırılması!

3.5mm kulaklık girişi ve arka kamera dikkat çekiyor!

Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile birlikte veda ettiği 3.5mm kulaklık girişi, sektördeki diğer önde gelen akıllı telefon firmalarında da yankı bulmuştu. Lakin, söz konusu bu görsellerde Galaxy S8’de 3.5mm kulaklık girişinin yer almaya devam ettiği dikkat çekiyor. Sızdırılan ve içerisinde Galaxy S8 modelinin yer aldığı kılıfta ise, cihazın alt ve üst bölümü görünmüyor. Yani her iki görsel üstünden 3.5mm kulaklık girişinin bulunduğu bilgisi kontrol edilemiyor.

Öte yandan bir diğer dikkat çeken detay ise, alışılmışa zıt olarak Samsung’un Galaxy S8 arka kamerasında bir farklılık yapması oluyor. Zira, arka kamera lensinin yanında flaş konumlandırılmamış. Bunun yerine, kameranın üzerine ve cihazın tepesine yakın bir bölümünde, flaş için olduğu tahmin edilen yatay bir boşluk bırakılmış. Ayrıca, Samsung’un Galaxy S8 ile birlikte çift arka kameralı akıllı telefon kervanın da yer almayacağı da anlaşılıyor. Elbette ki tüm bu bilgiler, sızdırılan kılıf görsellerinin gerçeği yansıtıp yansıtmaması ile doğru orantılı.

Galaxy S8 kılıfı

Daha önce de pek çok defa, merakla beklenen akıllı telefon modellerinin, tanıtımdan daha önce kılıf firmaları tarafından ifşa edilmesi alışıldık bir durum. Çünkü firmaları, iş ortaklığı yaptığı kılıf firmalarına, henüz tanıtılmadan önce cihazın prototiplerini ileterek, aksesuar tarafında oluşacak gecikmeleri elimine etmek istiyor. Kimi zaman da bu pozitif yaklaşım, firmaların tanıtımdan önce yeni akıllı telefon modellerinin ifşa edilmesi ile sonuçlanabiliyor.

Bu örnekte aynı durum yaşanır mı bilinmez ama Galaxy S8 modeli ile ilgili gelen somut detaylar, birbiriyle paralel detayları aktarmaya başlamış oldu.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here