Galaxy S8 İçin Hazırlanan Bir Yeni Kılıf Daha Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 için hazırlandığı iddia edilen yeni kılıf örnekleri sızdırıldı. Yeni görseller ile Galaxy S8 tasarımı destekleniyor!

Galaxy S8

Samsung’un yeni akıllı telefon modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri ile ilgili gelen somut detaylar, çeşitlenerek aktarılmaya devam ediyor. Son olarak, Galaxy S8 için hazırlandığı iddiası ile yeni kılıf görselleri ortaya çıktı. Gelen yeni Galaxy S8 kılıfları, öncekiler gibi beklenen Samsung Galaxy S8 tasarımını destekliyor.

Yeni Samsung Galaxy S8 kılıfları!

Yeni ortaya çıkan görsellerde, şimdiye kadar gelen bilgilere ve görsellere kıyasla birkaç önemli farklılık bulunuyor. Bu detaylardan en önemlisi, cihazın altında ve üstündeki boşlukların, aslında beklendiği kadar inceltilmemiş olması!

Galaxy S8 kılıfları

Hatırlatmak gerekirse saha önce gelen görsellerde, ekrandaki çok daha ince bir alt ve üst boşluklar kendini belli ediyordu. Yeni kılıflardaki örnek cihaz görüntülerinde, aslında bu kadar ince bir ekranın alt ve üst çerçeve kısımları olmadığı dikkat çekiyor.

Galaxy S8 kılıfları

Kılıfların biri Galaxy S8 modeli için hazırlanmışken, bir diğeri de Galaxy S8 Plus modeli için hazırlanmış. Aralarındaki tek fark ise sadece ekran boyutları oluyor. Yani Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri olduğu gibi düz bir model düz ekran, diğer model de kavisli ekran ile birbirinden ayrılmıyor. Her iki model de kavisli ekrana sahip.

Galaxy S8 kılıfları

Bunların dışında Samsung’un, S8 ve S8 Plus modelleri ile birlikte 3.5mm kulaklık girişine yer vermeyi devam ettiği de görülüyor. Zira cihazın alt kısmında 3.5mm kulaklık girişi için bir boşluk yer alıyor.

Galaxy S8 kılıfları

Daha önceki kılıflarda olduğu gibi, şimdiye kadarki Galaxy modellerinden alışık olunmadığı üzere flaş bölümü, arka kameranın üzerinde konumlandırılmış. Bu değişimin sebebi ile ilgili henüz net bir bilgi mevcut değil.

Galaxy S8 kılıfları

Toplarlamak gerekirse, ortaya çıkan bu yeni kılıf görselleri, şimdiye kadar gelen Samsung Galaxy S8 bilgilerini doğrularken, bir yandan da ekran konusunda farklı bir detayı ortaya çıkartıyor.

Son olarak belirtmek gerekirse, daha önce de iPhone modelleri için hazırlandığı iddiası ile sızdırıla kılıf görsellerinin, tanıtımdan sonra aslında ne kadar doğru olduğu anlaşılmıştı. Nitekim üst üste gelen bu kılıflardan da Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin tanıtım öncesi detayları yansıtılmış olabilir. Lakin, her ne kadar firmalar tanıtımdan önce kılıf üreticilerine prototip örnekler iletiyor olsa da en nihayetinde net bir şekilde doğru ve yanlış yorumunun yapılması mümkün olamıyor.

1 yorum

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here