Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Fiyatı Gündeme Geldi!

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ fiyatları ile ilgili iddialar gündeme geldi. İşte ortaya atılan bilgilere göre Galaxy S8 ve S8 Plus fiyatı!

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Fiyatı

Samsung tarafından merakla beklenen yeni akıllı telefon modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S+ fiyatı ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Gündeme gelen yeni fiyatlandırma bilgileri, çok daha önce ortaya çıkan fiyatlandırmalarla örtüşüyor.

Galaxy S8 ve S8 Plus fiyatları ortaya atıldı!

Galaxy S8 ve Galaxy S8+

Roland Quandt isimi tarafından ortaya atılan iddialara göre Galaxy S8 fiyatı 799 avro, Galaxy S8+ fiyatı ise 899 avro olacak. Daha önce de bu fiyatlandırmalara benzer bilgiler gündeme gelmişti. Ayrıca belirtmek gerekirse söz konusu bu fiyatlar, Avrupa ülkelerinde satışa çıkacak modeller için geçerli olacak.

Galaxy S8 Türkiye fiyatı ile ilgili ilk tahminler ise, her iki modelinde Avrupa fiyatlarından yola çıkarak 4 bin barajını geride bırakacağı yönünde şekilleniyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.