Galaxy S8 Fiyatı ile İlgili Detaylar Ortaya Çıktı!

Samsung'un yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 fiyatı ile ilgili detaylar ortaya atıldı. Peki, Galaxy S8 fiyatı ne olacak? İşte detaylar!

Galaxy S8

Apple tarafında iPhone 8, Samsung tarafında da Galaxy S8 haberleri, an be an artış göstererek gelme devam ediyor. Son olarak gelen haberler de, Galaxy S8 fiyatı ile ilgili oldu. Gelen bilgilere göre Galaxy S8 fiyatı, Galaxy S7 modeline kıyasla ciddi bir artış gösterecek.

Galaxy S8 fiyatı ne olacak?

Ortaya atılan yeni bilgilere göre Galaxy S8 fiyatı, Galaxy S7 fiyatına kıyasla yüzde 15 veya yüzde 20 seviyesinde daha yüksek olacak.

Galaxy S8

Samsung’un Galaxy S8 özellikleri ve tasarımı ile Galaxy S7 modelinin çok üstüne çıkacağı tahmini ile birlikte, fiyat konusundaki bu artış iddiası da örtüşüyor.

Galaxy S7 edge fiyatı şu an 799 dolar olarak belirlenmiş durumda. Eğer, Galaxy S8 fiyatı ile ilgili ortaya atılan bu iddialar doğru çıkarsa Galaxy S8 fiyatı, 950 dolar seviyesine ulaşacak. Takribi olarak artış gösterecek bu 150 dolar, ülkemizdeki Galaxy S8 fiyatını da ciddi anlamda artıracaktır.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.