Galaxy S8 Bu Defa Videoda Göründü!

Galaxy S8 ile ilgili bilgilerin kaynağı, bu defa doğrudan Samsung oldu. Samsung Display tarafından yayınlanan videoda, Galaxy S8 kullanılmış olabilir!

Galaxy S8

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy S8 haberlerine, doğrudan Samsung ismi de dahil oldu. Kısa bir süre önce Samsung Display tarafından yayınlanan AMOLED ekran tanıtım videolarında, Samsung Galaxy S8 kullanılmış olduğuna dair iddialar gündeme geldi.

AMOLED ekran videosunda Galaxy S8!

Samsung Display tarafından kısa bir süre önce Güney Kore’de iki yeni AMOLED ekran teknolojisini konu alan video yayınlandı. Yayınlanan videoda AMOLED ekrandan daha çok, tanıtım için kullanılan Samsung akıllı telefon modeli dikkatleri üzerine topladı. Zira, kullanılan Samsung akıllı telefon modeli, sızıntılara konu olan görsellerdeki Galaxy S8 modeli ile bire bir aynı!

Galaxy S8

Galaxy S8 videosu olarak kısa sürede dikkatleri üzerine toplayan bu videolar için yapılan yorumlar, söz konusu bu cihazın Samsung Galaxy S8 prototip modellerinden birisi olduğu yönünde beliriyor.

Devasa ve çift tarafı kavisli ekran, cihazın altında herhangi bir sanal veya fiziksel tuşun yer almaması, olabildiğince artırılmış ekran-kasa oranı yüzdesi gibi detayların, söz konusu AMOLED ekran videosunda yer alması, Samsung Display tarafından Galaxy S8 prototipinin videolarda kullanıldığı bilgisinin ortaya çıkmasına vesile oldu.

Galaxy S8 ne zaman çıkacak?

Söz konusu videolarda Samsung Galaxy S8 veya Galaxy S8 Plus modelinin prototipleri kullanıldı mı bilinmez ancak, öyle görünüyor ki tanıtım tarihine yaklaştıkça sızıntı bilgiler ve bu tip çağrışım yapan paylaşımlar giderek artacak.

Son olarak belirtmek gerekirse Galaxy S8 çıkış tarihi olarak, 18 nisan tarihi işaret ediliyor.

İşte Samsung Galaxy S8 modelinin yer aldığı düşünülen Samsung Display tarafından yayınlanan AMOLED ekran videosu:

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here