Galaxy S8 Bluetooth 5.0 ile Gelebilir!

Galaxy S8 Bluetooth 5.0

Samsung’ın 2017 yılında duyuracağı yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S8, Bluetooth 5.0 teknolojisini taşıyan ilk akıllı telefon modeli olacak.

Galaxy S8 Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olabilir!

Geçtiğimiz hafta “Bluetooth Special Interest” tarafından yeni Bluetooth 5.0 teknolojisi duyuruldu. 2017 yılında duyurulacak akıllı telefon modellerinde yer alması umulan yeni teknoloji Bluetooth 5.0 için gelen iddialara göre, ilk destek Galaxy S8 tarafında görülecek.

Galaxy S8 Bluetooth 5.0

Daha önce de Galaxy S8 parmak izi okuyucu tarafında en son teknolojinin kullanılacağı belirtilmişti. Şimdi de Galaxy S8 Bluetooth 5.0 ile ilk akıllı telefon unvanını alacağına ilişkin iddialar ortaya atıldı.

SamMobile tarafından ortaya atılan bu iddia sonrasında, Galaxy S8 beklentilerinin ne derece üst düzeyde olduğu dikkatleri yeniden çekmiş oldu.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.