Haber Tekno Sosyal Medya

Galaxy S8 Android Oreo Beta Sona Eriyor!

Galaxy S8 Android Oreo

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Galaxy S8 Android Oreo Beta Sona Eriyor!

Galaxy S8 Android Oreo beta süreci ile ilgili Samsung tarafından kullanıcılara bir not gönderildi. Buna göre Galaxy S8 Android 8 Oreo beta süreci sona eriyor ve resmi Galaxy S8 Android 8.0 güncellemesi için geri sayım başlıyor!

Samsung Galaxy S8 Android Oreo ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. En son beta sürümü ile birlikte Samsung, beta sürecinin bitiş tarihini resmi olarak duyurdu. Böylece “Samsung Galaxy S8 Android 8 ne zaman?” sorusu, kısa bir süre sonra yanıtlanmış olacak.

Galaxy S8 Android 8.0 çıkış tarihi yaklaşıyor!

Bilindiği gibi bir süredir Samsung Mobile, S8 Android Oreo beta sürecini devam ettiriyor. Son olarak gelen sürüm ile birlikte kısa bir not eklendi ve beta programının ne zaman biteceğine ilişkin bilgiler aktarıldı.

Galaxy S8 Android Oreo beta program

Yapılan açıklamaya göre S8’in devam eden beta süreci, 15 Ocak 2018 tarihi itibariyle sona ermiş olacak. Daha önce gelen Galaxy S8’in Oreo güncelleme çıkış tarihi bilgilerinde, Şubat 2018 işaret ediliyordu. Ancak şubat ayından yaklaşık 15 gün önce bitecek olan beta süreci, Samsung Galaxy S8 update yani güncelleme sürecini daha erkene çekebilir. Öte yandan bazı kullanıcılara gelmeye başlan Galaxy Note 8 Android Oreo güncellemesi, S8 ve S8+ güncellemeleri için de soru işaretleri ortaya çıkarmıştı.

Şu an için net bir Galaxy S8 Android 8.0 Oreo güncelleme çıkış tarihi ortaya çıkmış değil. Lakin en geç Şubat 2018’in ikinci haftasına kadar güncellemenin başlaması bekleniyor. Ancak Samsung Türkiye tarafından bu güncellemenin ülkemizde ne zaman başlayacağı ise henüz bilinmiyor. Galaxy S8 güncelleme ile ilgili yaşanan yeni gelişmeler, Haber Tekno olarak an be an aktarmaya devam edeceğiz.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Son Haberler

Fortnite Android
Nokia X6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia X6 Özellikleri & Çentikli Ekranlı Nokia X6 Duyuruldu

Yazar: 17 Mayıs 2018
Honor 10

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Honor 10 Özellikleri, Fiyatı ve Honor 10 Karşılaştırmaları!

Yazar: 17 Mayıs 2018
OnePlus 6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

OnePlus 6 Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi ve OnePlus 6 Karşılaştırma

Yazar: 16 Mayıs 2018
Android P iOS 11 iPhone X

Popüler Haberler

Üste çık