Galaxy S8 Android Oreo Beta Sona Eriyor!

Galaxy S8 Android Oreo beta süreci ile ilgili Samsung tarafından kullanıcılara bir not gönderildi. Buna göre Galaxy S8 Android 8 Oreo beta süreci sona eriyor ve resmi Galaxy S8 Android 8.0 güncellemesi için geri sayım başlıyor!

Galaxy S8 Android Oreo

Samsung Galaxy S8 Android Oreo ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. En son beta sürümü ile birlikte Samsung, beta sürecinin bitiş tarihini resmi olarak duyurdu. Böylece “Samsung Galaxy S8 Android 8 ne zaman?” sorusu, kısa bir süre sonra yanıtlanmış olacak.

Galaxy S8 Android 8.0 çıkış tarihi yaklaşıyor!

Bilindiği gibi bir süredir Samsung Mobile, S8 Android Oreo beta sürecini devam ettiriyor. Son olarak gelen sürüm ile birlikte kısa bir not eklendi ve beta programının ne zaman biteceğine ilişkin bilgiler aktarıldı.

Galaxy S8 Android Oreo beta program

Yapılan açıklamaya göre S8’in devam eden beta süreci, 15 Ocak 2018 tarihi itibariyle sona ermiş olacak. Daha önce gelen Galaxy S8’in Oreo güncelleme çıkış tarihi bilgilerinde, Şubat 2018 işaret ediliyordu. Ancak şubat ayından yaklaşık 15 gün önce bitecek olan beta süreci, Samsung Galaxy S8 update yani güncelleme sürecini daha erkene çekebilir. Öte yandan bazı kullanıcılara gelmeye başlan Galaxy Note 8 Android Oreo güncellemesi, S8 ve S8+ güncellemeleri için de soru işaretleri ortaya çıkarmıştı.

Şu an için net bir Galaxy S8 Android 8.0 Oreo güncelleme çıkış tarihi ortaya çıkmış değil. Lakin en geç Şubat 2018’in ikinci haftasına kadar güncellemenin başlaması bekleniyor. Ancak Samsung Türkiye tarafından bu güncellemenin ülkemizde ne zaman başlayacağı ise henüz bilinmiyor. Galaxy S8 güncelleme ile ilgili yaşanan yeni gelişmeler, Haber Tekno olarak an be an aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.