Galaxy S8 Active Ortaya Çıktı!

Galaxy S8 Active modeline ait olduğu iddia edilen görsel sızdırıldı. Yeni Galaxy S8 Active, S8 ailesini genişletmiş olacak!

Galaxy S8 Active

Samsung Galaxy S8 Active modeline ait olduğu iddia edilen bir görselin ortaya çıkması ile birlikte, Samsung’un Active model serisi yeniden gündeme gelmiş oldu. Öyle görünüyor ki Samsung, S8 ailesini Active modelleri ile birlikte genişletmeye devam edecek!

Galaxy S8 Active özellikleri nasıl olacak?

Öncelikle belirtmek gerekirse Active modelleri, Samsung tarafından hazırlanan ve tasarım anlamında çok daha yoğun bir dayanıklılık sunan cihazlar anlamına gelmekteydi. Darbelere, suya ve toza karşı çok daha etkili bir koruma sunun Active modelleri, bununla birlikte tasarım ölçülerini çok daha yukarılara çıkarmaktaydı. Nitekim benzer bir durumun yeni Samsung Galaxy S8 Active modelinde de kendini göstereceği bekleniyor.

Galaxy S8 Active

Wireless Power tarafından sızdırılan görsel, yalnızca yeni S8 modelinin ön yüzeyini yansıtmakla sınırlı kalıyor. Samsung’un çerçevesize yakın tasarım anlayışını yansıtacak olan S8 Active modeli, batarya tarafında da bir değişikliğe sahip olacak. İddia edilenlere göre Galaxy S8 Active özellikleri arasında, 4000mAh büyüklüğünde bir batarya detayı yer alacak.

Cihazın arka yüzeyi görünmediği için Samsung’un tasarım tarafındaki S8 ve S8+ benzerliğini ne derece Active modeline taşıdığını söylemek mümkün olmuyor. Lakin temel olarak tasarım anlayışının sürdürüleceği ve parmak izi okuyucusunun da cihazın arka yüzeyinde konumlandırılmaya devam edeceğini söylemek mümkün.

Bunların dışında yeni Galaxy akıllı telefon modelinin çıkış tarihi veya fiyatı ile ilgili net detaylar da ne yazık ki şu an için ortaya çıkan bilgiler arasında kendine yer bulmuş değil. Beklentilere göre yakın bir zaman içinde Samsung, SM-G892A kod ismini taşıyacak ve ismi S8 Active olacak modeli gün yüzüne çıkarmış olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here