Galaxy S8 Active Geekbench Sonuçları!

Galaxy S8 Active Geekbench benchmark sonuçlarında ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy S8 Active modeli ile ilgili ortaya çıkan tüm detaylar!

Galaxy S8 Active

Samsung’un S8 ailesine yeni bir model daha katmaya hazırlandığı ve bu modelinde Galaxy S8 Active modeli olacağına ilişkin bilgiler gündeme gelmişti. Şimdi de popüler benchmark mobil uygulamalarından olan Geekbench üzerinde, Galaxy S8 Active modeline ait olduğu öne sürülen test sonuçlar kendini gösterdi.

Galaxy S8 Active modelinin Geekbench sonuçları!

Öncelikle hatırlatma gerekirse bir süre önce Galaxy S8 Active modeline ait olduğu söylenen sızıntı görseller paylaşılmış ve yeni model ile ilgili birtakım bilgiler aktarılmıştı. Şimdi de ortaya çıkan bir Geekbench sonuçlarında yer alan cihazın, S8 Active modeli olduğu dile getiriliyor.

Geekbench 4.1.0 sürümünde görünen modelin kod ismi, “samsung SM-G892A” olarak beliriyor. Aldığı puanlara bakacak olursak tek çekirdek performansında 1842 puan kendini gösterirken, çok çekirdekteki performans puanı ise 6394 olarak kendini gösteriyor.

galaxy s8 active geekbench

Android 7.0 Nougat işletim sistemini taşıdığı bilgisi de edinilen görsellerde, Qualcomm’un 1.9GHz saat frekansına sahip bir mobil yongası kullanıldığı belirtiliyor. Toplamda 8 çekirdekten oluşan bu yonganın, Snapdragon 835 olduğu belirtiliyor. Bununla beraber 3GB boyutunda bir RAM tercihinin yapıldığı da görsellerden edinilebilen arasında yer alıyor.

Son olarak belirtmek gerekirse yeni S8 Active modelinin teknik özelliklerinin, Galaxy S8 ile aynı olacağı tahmin ediliyor. Active ailesinin gereği üzere farklılıklar, tasarım tarafında dayanıklılık vaadi ile kendini belli edecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here