Galaxy S8 6GB RAM ile Gelebilir!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S8 6GB RAM ile gelebilir!

Galaxy S8

Galaxy Note 7 modelinin tarihe karışmasıyla beraber, kullanıcıların yeni Galaxy S8 modeli ile ilgili beklentileri ciddi anlamda artmış oldu. Yıl sonuna yaklaştığımız şu günlerde, henüz Galaxy S8 sızıntı görselleri ortaya çıkmıyor olsa da, Galaxy s8 özellikleri ile ilgili gelen iddialar hız kesmeden sürüyor. Son olarak ortaya çıkan bilgiler ise, Galaxy S8 RAM miktarı ile ilgili oldu!

Galaxy S8 ve Galaxy S8 edge 8GB RAM ile gelebilir!

Galaxy S8

Çin’in Weibo platformunda ortaya çıkan detaylara göre Samsung, Galaxy S8 özellikleri arasına 6GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı seçeneklerini ekleyecek. Bununla beraber, her ne kadar depolama alanı 256GB seviyesine kadar sunulacak olsa da; Galaxy S6, Galaxy S6 edge ve Galaxy Note 5 modellerinde olduğu gibi microSD kart desteği kaldırılmayacak.

2017’nin şubat ayı sonunda resmi olarak duyurulması beklenen yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8 edge özellikleri ile ilgili bilgiler gelmeye devam ederken, yıl sonuna doğru Galaxy S8 tasarımı ile ilgili de sızıntıların ortaya çıkması bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here