Galaxy S7 Sport Tanıtılabilir!

Galaxy S7 Sport

Samsung markasının önemli akıllı telefon serisi Galaxy ailesinin en son serisi Galaxy S7 ailesine yeni bir ürün daha katılmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Son gelen Galaxy S7 Active modeli bilgilerinden sonra şimdi de Galaxy S7 Sport modeli ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Ayrıca Bakınız

3 Farklı iPhone 7 Modeli Üretimi Başladı!

Galaxy S7 Sport modeli!

Yeni gelen bir bilgiye göre, Samsung Galaxy ürün gamı arasında yeni bir Galaxy S7 modelinin varlığı ortaya çıkmış. Ortaya çıkan bu yeni Galaxy S7 modelinin kod ismi, SM-G880 olarak aktarılıyor. SM-G880 kod isimli yeni Galaxy S7 modelinin de Samsung Galaxy S7 Sport modeli olacağı iddia ediliyor.

Bilindiği gibi Samsung en son, Galaxy S5 ailesi bünyesine Sport modelini Galaxy S5 Sport olarak dahil etmişti. Ondan sonraki Galaxy S6 ailesinde, Sport modeli yer almamıştı.

galaxy s7 sport

Şu an için yeni Galaxy S7 Sport modeli ile ilgili ne bir teknik özellik ne de tasarım detayları aktarılmış değil. Lakin öyle görünüyor ki Samsung, yeni Samsung Galaxy S7 ailesine Galaxy S7 Active modelinden sonra Galaxy S7 Sport modelini de dahil etmeye hazırlanıyor.

 

>> Sizce Samsung Galaxy S7 Sport modeli çıkmalı mı?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.