fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Galaxy S7 Sport Tanıtılabilir!

Galaxy S7 Sport

Akıllı Telefon

Galaxy S7 Sport Tanıtılabilir!

Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S7 Active ve Galaxy S7 Mini modellerinden sonra şimdi de Galaxy S7 Sport modeli bilgiler geliyor. İşte detaylar!

Samsung markasının önemli akıllı telefon serisi Galaxy ailesinin en son serisi Galaxy S7 ailesine yeni bir ürün daha katılmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Son gelen Galaxy S7 Active modeli bilgilerinden sonra şimdi de Galaxy S7 Sport modeli ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Ayrıca Bakınız

3 Farklı iPhone 7 Modeli Üretimi Başladı!

Galaxy S7 Sport modeli!

Yeni gelen bir bilgiye göre, Samsung Galaxy ürün gamı arasında yeni bir Galaxy S7 modelinin varlığı ortaya çıkmış. Ortaya çıkan bu yeni Galaxy S7 modelinin kod ismi, SM-G880 olarak aktarılıyor. SM-G880 kod isimli yeni Galaxy S7 modelinin de Samsung Galaxy S7 Sport modeli olacağı iddia ediliyor.

Bilindiği gibi Samsung en son, Galaxy S5 ailesi bünyesine Sport modelini Galaxy S5 Sport olarak dahil etmişti. Ondan sonraki Galaxy S6 ailesinde, Sport modeli yer almamıştı.

galaxy s7 sport

Şu an için yeni Galaxy S7 Sport modeli ile ilgili ne bir teknik özellik ne de tasarım detayları aktarılmış değil. Lakin öyle görünüyor ki Samsung, yeni Samsung Galaxy S7 ailesine Galaxy S7 Active modelinden sonra Galaxy S7 Sport modelini de dahil etmeye hazırlanıyor.

 

>> Sizce Samsung Galaxy S7 Sport modeli çıkmalı mı?

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık