Galaxy S7 Satışları 25 Milyonu Geçecek!

Galaxy S7 Satışları

Koreli üretici Samsung’un, 2016 sancak gemisi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri ile ilgili pazar analizleri gelmeye devam ediyor. Yeni gelen bir Kore temelli iddiaya göre Galaxy S7 satışları, Haziran 2016’nın sonunda 25 milyon adeti geride bırakmış olacak.

Galaxy S7 satışları, 25 milyon barajını geçecek!

Galaxy S7 Satışları

Daha önce gelen bilgilerde hali hazırda Samsung’un, Galaxy S7 satışlarında Nisan 2016 sonu itibariyle 10 milyon adet barajını geride bıraktığı yönündeydi. Yeni gelen Kore kaynaklı iki farklı pazar analizi açıklamasına göre Galaxy S7 satışları, S7 ve S7 Edge modelleri ile birlikte Haziran 2016 sonunda 25 milyon barajını aşmış olacak.

Galaxy S7 Satışları

Galaxy S7 satışları bu derecede iken anlaşılan o ki Samsung, her ne kadar bir önceki modeli Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile aynı tasarımı sunsa da eklediği yeniliklerin karşılığını almış olacak.

IFA 2016 kapsamında duyurması beklenen Galaxy Note 7 modeli öncesinde de Galaxy S7 satışları, toplamsa Samsung’un satış profiline ekstra olarak yansımış olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.