Galaxy S7-S7 edge Android Nougat Güncellemesi Yayınlandı!

Durduruldu mu, ne zaman çıkacak derken, Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi çıktı. İşte Galaxy S7-S7 edge Android Nougat güncellemesinin detayları!

Galaxy S7-S7 edge Android Nougat Güncellemesi

İlk olarak beta programına katılan kullanıcılara sunulan Galaxy S7-S7 edge Android Nougat güncellemesi, resmi olarak 17 ocak tarihi itibariyle yayınlandı.

Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellemesi çıktı!

Galaxy S7-S7 edge Android Nougat Güncellemesi

Kısa bir süre önce Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge Android Nougat güncellemesinin durdurulduğuna dair bilgiler gelmişken, Samsung resmi olarak güncellemeyi dağıtmaya başladı.

Galaxy S7-S7 edge Android Nougat Güncellemesi

Kademeli olarak tüm S7 ve S7 edge modellerin gönderilmeye başlayan Android 7.0 Nougat güncellemesi, yaklaşık olarak 1,2GB boyutunda. İlk olarak Çin ve İngiltere’deki Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için indirmeye sunulan Nougat güncellemesi, ülkemize de kısa süre içinde gelmesi bekleniyor. Zira Samsung, güncelleme dağıtımına Avrupa bölgesinde İngiltere ile başlanmış oldu.

Son olarak belirtmek gerekirse yeni Android güncellemesi ile birlikte Samsung Galaxy S7-S7 edge modellerine; performans iyileştirmeleri, bildirim ekran tasarımı ve detaylı kullanım imkanı, genel arayüz değişiklikleri ve birçok yeni kullanıcı deneyimini artıracak detaylar eklenmiş olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.

9 Yorum