Galaxy S7 Android Nougat Güncellemesi Durduruldu!

Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge Android 7.0 Nougat güncellemesini durdurdu. İşte Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesinin detayları!

Galaxy S7 Android Nougat Güncellemesi

Uzun süredir merakla beklenen Samsung Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi, beta programı ardından final dağıtımlarının akabinde durduruldu. HTC 10 modelinde de durdurulan Android 7.0 Nougat güncellemesi, aynı şekilde Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinde de kendini göstermiş oldu.

Samsung Galaxy S7 Android 7.0 güncellemesi askıya alındı!

Galaxy S7 Android Nougat Güncellemesi

Şu an için beta programının tamamlanmasıyla öncelikli olarak beta kullanıcılarına sunulan resmi Galaxy S7-S7 edge Android Nougat güncellemesinin dağıtımı durduruldu. Yeniden beta sürecine geri dönen Android Nougat güncellemesi ile ilgili resmi bir cevap da açıklanmış değil.

Yani HTC 10 modelinde olduğu gibi S7 ve S7 edge modellerinde de güncellemenin neden durdurulduğu net olarak açıklanmıyor. Gelen bilgilere göre ise uyumsuzluk problemlerinden dolayı Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellemesine durdurma kararı verildi.

Yeniden beta sürecine geçtiği iddia edilen güncellemenin, Samsung tarafından ne zaman yeniden dağıtılmaya başlayacağı da yine bilinmeyenler arasında…

1 yorum

  1. Bir haltıda becerin artık samsung sever olarak sıkıldım artık bir apple olamıyorsunuz adamlar aya çıktı resmen bırakın artık şu ekmek çıkarır gibi telefon çıkarmayı güncelemeye ağırlık verin biraz herşey para deil müşteri memnuniyetini düşünün birazda.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here