Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Güncellemesi ile Gelecek Yenilikler!

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi için beta süreci başladı. Peki, Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile hangi yenilikler gelecek?

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Bilindiği gibi kısa bir süre önce Samsung, Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi için belirli ülkelerde beta sürecini resmi olarak başlatmıştı. Nitekim beta testlerinin başlaasıyla beraber Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemsinin, 2016 sonuna kadar final sürümü ile birlikte yayınlanması bekleniyor. Peki, Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile birlikte hangi yeni özellikler gelecek?

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat ile gelecek özellikler!

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerine, hem yeni özellikler hem de tasarım ve performans iyileştirmeleri getiriyor.

İşte Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile birlikte gelecek yeni özellikler:

Always-on ekran özelliği:

Always-on ekran özelliği

1
2
3
4
5
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.