Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Güncelleme Tarihi Netleşti!

Samsung, Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncelleme tarihini resmi olarak açıkladı. İşte Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemsinin çıkış tarihi!

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat

Bir süredir kapalı beta olarak kısıtlı bölgelerde devam eden Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili net detaylar, doğrudan doğruya Samsung tarafından gelmiş oldu.

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat ne zaman çıkacak?

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat

Samsung tarafından doğrulanan bilgilere göre Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncelleme programı son bulmuş durumda ve 30 Ocak 2017 tarihi itibariyle güncelleme resmi olarak dağıtılmaya başlacak. Bu da şu anlama geliyor ki final sürüm olarak Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi, Şubat 2017 itibariyle kuvvetle muhtemel ülkemiz de dahil tüm Samsug Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerine dağıtılmaya başlamış olacak.

Güncelleme: Samsung, an itibariyle beta sürecini sonlandırarak 30 Ocak tarihininde tüm beta yüklü cihazlar da dahil olmak üzere final sürümü yayınlama sürecine başlayacak.

Yeni Galaxy S8 haberleri ve tüm gelişmeler

7 Yorum

  1. Galaxy S7 Nougat beta program ends today, official release in January

    Beta programı bugün sonlandırılacak.
    Resmi sürüm ocak ayı içerisinde dağıtılmaya sunulacak

  2. Galaxy S7 Nougat beta program ends today, official release in January

    S7 Nougat Beta test bugün yani 30 Aralık ta sona eriyor. Final sürüm ocak ayı içerisinde dağıtıma başlanacak

  3. Samsung herzaman kullanıcılarını mağdur etme yolunda bende samsung kullanıyorum ama böyle giderse artık kullanmak istemiyorum herşeyi uzatmalara götürüyor….

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here