Haber Tekno Sosyal Medya

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Beta Güncellemesi Başladı!

Galaxy S7

Güncelleme

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Beta Güncellemesi Başladı!

Belirli ülkelerde Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi, resmi olarak başlatıldı. İşte Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi!

Geride bıraktığımız günlerde Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemsinin yayınlacağı ülkeler ile ilgili detaylar aktarılıyordu. Şimdi de Samsung, resmi olarak Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi dağıtımına başladı. Lakin, ne yazık ki yine Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi, dünya geneline açılmış durumda değil.

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi!

Galaxy S7

Samsung, Galaxy Beta Program isimli mobil uygulaması aracılığıyla, Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi için kullanıcıların kaydını almaya başladı. Beta programına katılan Birleşik Devletler, İngiltere ve kısa süre sonra Çin kullanıcıları, Galaxy Beta Program uygulaması aracılığıyla Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesine beta olarak erişmiş olacak.

Şu an için Samsung tarafından, Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta sürecinin ne kadar süreceği ve bu sürece katılabilecek ülkelerin sayısının ne zaman artacağına ilişkin açıklamalar bulunmuyor. Dolayısıyla Avrupa ve ülkemiz için Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesinin ne zaman dağıtılmaya başlayacağına ilişkin de, en ufak bir bilgi kaydedilmiş değil. İlerleyen günlerde, Samsung’un beta sürecine katılabilecek ülkelerin saysını artırması bekleniyor.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam Android Haberleri
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Güncelleme

Üste çık