Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Beta Güncellemesi Başladı!

Belirli ülkelerde Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi, resmi olarak başlatıldı. İşte Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi!

Galaxy S7

Geride bıraktığımız günlerde Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemsinin yayınlacağı ülkeler ile ilgili detaylar aktarılıyordu. Şimdi de Samsung, resmi olarak Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi dağıtımına başladı. Lakin, ne yazık ki yine Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi, dünya geneline açılmış durumda değil.

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi!

Galaxy S7

Samsung, Galaxy Beta Program isimli mobil uygulaması aracılığıyla, Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi için kullanıcıların kaydını almaya başladı. Beta programına katılan Birleşik Devletler, İngiltere ve kısa süre sonra Çin kullanıcıları, Galaxy Beta Program uygulaması aracılığıyla Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesine beta olarak erişmiş olacak.

Şu an için Samsung tarafından, Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta sürecinin ne kadar süreceği ve bu sürece katılabilecek ülkelerin sayısının ne zaman artacağına ilişkin açıklamalar bulunmuyor. Dolayısıyla Avrupa ve ülkemiz için Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesinin ne zaman dağıtılmaya başlayacağına ilişkin de, en ufak bir bilgi kaydedilmiş değil. İlerleyen günlerde, Samsung’un beta sürecine katılabilecek ülkelerin saysını artırması bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.