Galaxy S7 Android 7.0 Beta Güncellemesi İngiltere’de de Başladı!

Samsung, Galaxy S7 Android 7.0 beta güncellemesini, İngiltere için de kullanıma açtı. İşte Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi ve detayları!

Galaxy S7 Android 7.0 Beta

Samsung’un, daha önce başlattığı ve kısıtlı olarak Asya bölgesinde testlere açtığı Galaxy S7 Android 7.0 güncellemesi, son olarak İngiltere için de kullanıma sunuldu.

Galaxy S7 Android 7.0 beta testleri devam ediyor!

Geride bıraktığımız dönemlerde Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için Android 7.0 Nougat güncellemesi için kapalı beta sürecini başlatmıştı. Söz konusu beta sürecinin kapsamı, kısa bir süre önce İngiltere ile birlikte genişlemiş ve Avrupa bölgesine de adım atmış oldu.

Galaxy S7 Android 7.0 Beta Güncellemesi

Samsung’un Avrupa bölgesine de geçiş yapmasıyla beraber anlaşılıyor ki Galaxy S7 Android 7.0 güncellemesi için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Beta sürecinin daha ne kadar devam edeceği veya final sürümünden önce başka ülkelere de Galaxy S7 Android 7.0 beta güncellemesinin dağıtılıp dağıtılmayacağı ile ilgili henüz net bilgiler mevcut değil.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.