Galaxy S7 Active Özellikleri Ortaya Çıktı!

Galaxy S7 Active

Samsung’un birkaç yıldır gelenek haline getirdiği Active modellerine, son olarak Galaxy S7 Active de katılmaya hazırlanıyor. Kısa bir süre önce ise, Galaxy S7 Active GFXBench sonuçları olduğu iddia edilen bir görsel paylaştı. Bu görsel neticesinde ise yeni Galaxy S7 Active özellikleri, tüm detaylarıyla ortaya çıkmış gibi görünüyor.

Ayrıca Bakınız

Huawei Honor V8 Özellikleri!

Tüm Galaxy S7 Active teknik özellikleri!

galaxy s7 active

Sızdırılan GFXBench sonuçlarına göre Galaxy S7 Active, 5.5 inç Quad HD-2K bir ekrana sahip. 2K Super Amolod ekrana ek olarak Galaxy S7 Active, 3,600 mAh değerinde pile sahip görünüyor.

4GB RAM, 32 GB dahili depolama, Snapdragon 820 işlemci, 11 MP arka ve 5 MP ön kamera gibi teknik detaylar, Galaxy S7 Active modeline ait olduğu iddia edilen test sonuçları arasında dikkat çekenlerden oluyor.

Galaxy S7 Active

Bununla beraber Galaxy S7 Active, Active ailesinin gereği üzere MIL-STD-810G yani askeri standartlara sahip bir kasa yapısına sahip olacak. Böylece Galaxy S7 Active; darbelere, basınca, düşmelere, sıcaklık ve neme dayanıklı olacak.

 

>> Galaxy S7 Active özellikleri ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.