Galaxy S6 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yolda!

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesinin beta sürecine başlamasından sonra, Galaxy S6 Android 7.0 Nougat güncellemesi haberleri de başladı!

Galaxy S6 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Bilindiği üzere Samsung, Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi için beta sürecine resmi olarak başladı. Galaxy S7 için beta sürecinin başlaması, Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge kullanıcılarının da beklentilerini artırmış oldu. Peki, Galaxy S6 Android 7.0 Nougat güncellemesi ne zaman gelecek?

Galaxy S6 Android 7.0 Nougat güncellemesi için çalışmalar başladı!

Galaxy S6 Android 7.0 Nougat

Yeni gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S6 Android 7.0 Nougat güncellemesi için çalışmalarına devam ediyor ve şu an güncellemenin test süreci aşaması sürdürülüyor.

Aktarılan bu bilgiler, ne yazık ki Galaxy S6 Android 7.0 Nougat güncellemesi ne zaman çıkacak? sorusuna yanıt vermiyor. XXS5DPK7 sürüm ismi ile dağıtılmaya başlanacak olan Galaxy S6 Android 7.0 Nougat güncellemesi, beklentilere göre Galaxy S7 için Android 7.0 güncellemesinin beta sürecinden çıkması ve resmi olarak dağıtılmaya başlamasının akabinde, beta sürecine başlanacak ve Galaxy S7 güncellemesi ile aynı yolu izleyecek.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.