Galaxy Note8 Talepleri Artıyor!

Samsung Galaxy Note8 satışları ve kullanıcıların ilgisi ile ilgili araştırma sonuçları yayınlandı. İşte Note8 satışlarının son durumu!

Galaxy Note8

Samsung Galaxy Note8 satışları ile ilgili dikkat çeken bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak da Note8’in Güney Kore pazarında karşılaştığı talep ve global anlamda erişeceği satış miktarları ile ilgili pazar analiz şirketi tarafından dikkat çeken veriler aktarıldı.

Note8 satışlar, 2017’nin sonunda 10 milyonu geride bırakacak!

Öncelikle belirtmek gerekirse ATLAS isimli araştırma şirketi tarafından yayınlanan bilgilere göre Note8 modeli, Güney Kore’de ekim ayının ikinci haftası itibariyle yüzde 28,3 ile en çok satan akıllı telefon oldu. 256GB dahili depolama alanı sunan model için olan talebinde, giderek artış gösterdiği ifade ediliyor.

Galaxy Note8

Aktarılan detaylara göre Samsung, ekim ayında günlük 10 bin ile 20 bin adet Galaxy Note8 satışı gerçekleştiriyor. Bu durumun Galaxy S8’in satışa ilk çıktığı tarih ile benzerlik gösterdiği de ifade ediliyor.

Öte taraftan yapılan analizlerin sonuçlarına göre Samsung, 2017 yılının sonuna kadar 10 milyon adet Galaxy Note8 satışını, sorunsuz bir şekilde tamamlamış olacak. Global anlamdaki satış eğilimlerinin de daha çok 64GB dahili depolama alanı sunan model üzerinde kendini gösterdiğini söylemek mümkün.

Galaxy Note8

Ülkemizdeki satış adetleri ile ilgili ise henüz Samsung Türkiye veya farklı bir Pazar araştırma şirketi tarafından, detaylı bilgi içeren herhangi bir açıklama yapılmış durumda değil. Yıl sonu itibariyle global anlamdaki satışların, nasıl bir şekilde devam ettiğine ilişkin detaylar kendini göstermiş olacaktır.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here