Galaxy Note 9 modeli

Ülkemizde en çok tercih edilen Samsung modelleri arasında yer alan Note serisi, yeni üyesi Galaxy Note 9 ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu süreçte tanıtım tarihi, satışa çıkış tarihi ve özellikleri konusunda birçok önemli bilgi edinildi.

Bu haberimizde de çıkış tarihi ve satışlarının başlanacağı tarihlere değiniyor olacağız.

Öncelikle belirtmek gerekirse Samsung, 9 Ağustos 2018 tarihinde düzenleyeceği özel bir etkinlik ile birlikte, yeni Note modelini resmi olarak tanıtmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy Note 9

Bu tarihin ise doğrudan doğruya Samsung tarafından resmi olarak açıklandığını söyleyelim. Dolayısıyla bu bilgi, resmiyet kazanmış detaylardan oluyor.

Bir diğer merak edilen detay ise satışların ne zaman başlayacağı oluyor.

Bu konuda resmi bir açıklama olmamakla beraber, tanıtımdan sonraki haftalarda satışa çıkması bekleniyor. İlk olarak ön siparişleri başlayacak olan yeni modelin raflarda yerini alma tarihi ise 24 Ağustos veyahut 26 Ağustos olacakmış gibi görünüyor.

Daha önce Samsung Galaxy Note 9 özellikleri ve tüm detayları konusunda bir haber hazırlamıştık. Söz konusu bu haberimizden de merak edilen sorulara cevap bulabilirsiniz.

Tasarım konusunda ise bir önceki model ile benzer bir telefon ile karşı karşıya kalınacağını ve temel değişimlerin kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesi, performans artışı ve daha iyi bir kamera olarak sıralandığını da söylemek mümkün.

Şu an için de çalışmalar, bir sonraki S modeline çevrilmiş durumda ve son gelen bilgiye göre 3 farklı ekran boyutunda Galaxy S10 modeli üzerinde çalışmalar devam ediyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here