Galaxy Note 9 Işık Sızması

Samsung tarafından bir süre önce tanıtılan akıllı telefon modeli Note 9 ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Galaxy Note 9’u ilk olarak kullanmaya başlayan kişiler tarafından gelen yorumlar arasında ilk defa ışık sızması ile ilgili bir bilgi yer aldı. Buna göre Galaxy Note 9 ışık sızması sorunu ile bazı kullanıcılarını üzüyormuş gibi görünüyor.

Galaxy Note 9’da ışık sızması sorunu var mı?

Kısa bir süre önce satışları başlayan yeni modeli ilk alanlar, bir süredir yeni telefonu kullanıyorlar. Bu bağlamda bir kullanıcı, forum sitesinde Note 9 modelini ışık sızması sorunu taşıdığını görselleri ile birlikte paylaşmış durumda.

Cihazın sol alt bölümündeki eğimli ekran, bazı noktalarda ışık sızması yapıyor gibi görünüyor. Aktarılan bilgilere göre herhangi bir darbe almadığını da anlaşılıyor. Bu açıklamanın görseller ile birlikte paylaşılmasından sonra Samsung’un da bir araştırma başlattığını ve üretim sürecinde böyle bir sorun yaşanıp yaşanmadığını konusunda bilgi vereceği aktarıldı. Şu an için çok fazla kullanıcıya ulaşmadığı için yaygın bir sorun mu yoksa tek bir cihaz ile ilgili bir aksaklık mı olduğunu cevaplanamıyor. İlerleyen dönemlerde böyle bir sorun olup olmadığı konusunda Samsung’dan da resmi bir açıklama gelmesi bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here