Yeni Galaxy Note 8 ve S PEN Görselleri!

Galaxy Note 8 ve S PEN görüntüleri ortaya çıktı. Yeni Note 8 görüntüleri ile birlikte cihazın tasarımı iyiden iyiye netleşiyor. İşte detaylar!

Galaxy Note 8

Samsung tarafından merakla beklenen yeni Note serisi amiral gemisi Galaxy Note 8 sızıntıları, iyiden iyiye hız kazanmış durumda. Geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 8’in CAD çizimlerinin sızdırılmasının ardından, şimdi de bu sızıntılarla paralel olarak yeni görseller ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu yeni görseller de S PEN detayı da bulunuyor.

Galaxy Note 8 ve S PEN görselleri ortaya çıktı!

Galaxy Note 8 ve S PEN

Yayınlanan yeni görsellerde, kısa bir süre önce elde edilen bilgilerdeki gibi arka kameranın dikey olarak değil de yatay olarak konumlandırıldığı dikkat çekiyor. Keza parmak izi okuyucu sensör de Samsung tarafından S8 modelinde olduğu gibi arka kameranın sağ bölümüne yerleştirilmiş.

Galaxy Note 8

Öyle görünüyor ki Samsung, yeni Galaxy Note 8 modeli ile birlikte çift arka kamerası olan akıllı telefon modelleri arasında yer almaya başlayacak. Bunlara ek olarak ortaya çıkan görsellerde, Note 8 ile birlikte S PEN’de bulunuyor. Yeni S PEN ile ilgili herhangi bir detay henüz ortaya çıkmamışken, görsellerden anlaşıldığı üzere tasarım tarafında da herhangi bir değişiklik bulunmuyor.

Galaxy Note 8

Son olarak belirtmek gerekirse daha önce gelen bilgilerde, çift sensörlü arka kameranın dikey olarak konumlandırılacağı ve parmak izi okuyucusunun da ekrana dahil edileceği söylenmişti. Ancak daha sonralardan çıkan bilgilere göre Samsung’un Note 8 ekranına dahil ettiği parmak izi okuyucu sensörde sorun yaşaması, bu özelliği bir sonraki seriye taşımış olabilir.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here