Galaxy Note 8 için Çalışmalar Başlıyor!

Galaxy Note serisi sona erecek dedikodularından sonra Samsung, Galaxy Note 8 modelini dolaylı olarak doğrulamış oldu. İşte Galaxy Note 8 detayları!

Galaxy Note 8

Samsung’un ikinci Galaxy Note 7 geri çağırma işlemi ve sonrasında yaşanan Galaxy Note 7 satışlarının ve üretiminin durdurulmasından sonra, dikkatler Note serisinin geleceğine dönmüş durumdaydı.

Öyle ki, Samsung’un Note 7 ile yaşadığı bu sıkıntılı süreçten sonra Note serisine son vereceğini ve yeni Galaxy Note 8 modelinin duyurulmayacağı dedikoduları dolaşmaya başlamıştı.

Lakin, Samsung, doğrudan söylemese de gelecek yıl Galaxy Note 8 modelinin duyurulacağına ilişkin bilgi vermiş oldu.

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 duyurulacak!

Samsung’un Güney Kore’de yürüttüğü “Galaxy Yenileme Programı” kapsamında, Note 7 iade edip Galaxy S7 veya Galaxy S7 Edge alan kullanıcılara, bu program kapsamında 2017 yılında Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 alabileceklerine ilişkin bilgiler verildi.

Durumun böyle olması da, Note serisinin devam edeceği ve 2017’de Galaxy Note 8 modelinin duyurulacağını, dolaylı yoldan da olsa doğrulamış oldu.

Şu an için Galaxy Note 8 özellikleri ve çıkış tarihine ilişkin net bilgiler yer almıyor. Lakin, eğer Samsung Galaxy Note 8 çıkışını kesinleştirirse, yıl sonuna doğru detaylar gelmeye başlayacaktır.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.