Galaxy Note 8 için Çalışmalar Başlıyor!

Galaxy Note serisi sona erecek dedikodularından sonra Samsung, Galaxy Note 8 modelini dolaylı olarak doğrulamış oldu. İşte Galaxy Note 8 detayları!

Galaxy Note 8

Samsung’un ikinci Galaxy Note 7 geri çağırma işlemi ve sonrasında yaşanan Galaxy Note 7 satışlarının ve üretiminin durdurulmasından sonra, dikkatler Note serisinin geleceğine dönmüş durumdaydı.

Öyle ki, Samsung’un Note 7 ile yaşadığı bu sıkıntılı süreçten sonra Note serisine son vereceğini ve yeni Galaxy Note 8 modelinin duyurulmayacağı dedikoduları dolaşmaya başlamıştı.

Lakin, Samsung, doğrudan söylemese de gelecek yıl Galaxy Note 8 modelinin duyurulacağına ilişkin bilgi vermiş oldu.

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 duyurulacak!

Samsung’un Güney Kore’de yürüttüğü “Galaxy Yenileme Programı” kapsamında, Note 7 iade edip Galaxy S7 veya Galaxy S7 Edge alan kullanıcılara, bu program kapsamında 2017 yılında Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 alabileceklerine ilişkin bilgiler verildi.

Durumun böyle olması da, Note serisinin devam edeceği ve 2017’de Galaxy Note 8 modelinin duyurulacağını, dolaylı yoldan da olsa doğrulamış oldu.

Şu an için Galaxy Note 8 özellikleri ve çıkış tarihine ilişkin net bilgiler yer almıyor. Lakin, eğer Samsung Galaxy Note 8 çıkışını kesinleştirirse, yıl sonuna doğru detaylar gelmeye başlayacaktır.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here