Haber Tekno Sosyal Medya
Samsung Galaxy Note 8 Enterprise Edition

Akıllı Telefon

Galaxy Note 8 Enterprise Edition Modeli Satışa Sunuldu!

Samsung, kurumsal kullanım için özel olarak hazırladığı yeni Galaxy Note 8 Enterprise Edition modelini satışa sundu. İşte detaylar!

Samsung’un güncel akıllı telefon modeli Galaxy Note 8, kısa bir süre önce yeni bir versiyon ile çeşitlendirilmiş ve Galaxy Note 8 Enterprise Edition modeli duyurulmuştu. Şimdi de Samsung, yeni Note 8 Enterprise Edition modelini ilk kez satışa sunuyor.

Galaxy Note 8 Enterprise Edition raflarda yerini almaya başladı!

Yeni Galaxy Note 8 Enterprise Edition modelinin klasik Galaxy Note 8 modeli ile tarafım ve teknik özellik tarafından herhangi bir farklılığı bulunmuyor. Tek farklılık, yazılım tarafında kendini gösteriyor.

Samsung Galaxy Note 8 Enterprise Edition

İsminden de anlaşılabileceği gibi yeni model, Note 8’in kurumsal alana göre özelleştirilmiş halinden ibaret bir akıllı telefon profiline sahip. Samsung Knox uygulamasının konfigüre edilmiş ve Samsung Enterprise Firmware ile güçlendirilmiş olan Galaxy Note 8 Enterprise Edition, Birleşik Devletler pazarında satışa sunuldu. Note 8 Enterprise Edition fiyatı ise 994 dolar seviyesinde yer alıyor.

Son olarak belirtmek gerekirse Samsung, iş dünyası için özelleştirdiği bu yeni Note serisi modelini, Güney Kore ve Almanya’da da satışa sunuyor. Amerika ile beraber de şu an için 3 farklı ülkede kendini göstermiş oldu. Ülkemize gelip gelmeyeceği ise şu an için Samsung Türkiye tarafından netleştirilmiş değil. Kuvvetle muhtemel ülkemizde satışa çıkmayacağını söylemek mümkün.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık