Galaxy Note 8 Daha İyi, Daha Güvenli ve Çok Daha Yenilikçi Olacak!

Samsung Mobile şefi DJ Koh isminden, Note 8 modeli ile ilgili açıklamalar geldi. İşte yeni Samsung Galaxy Note 8 modeli ile ilgili detaylar!

Samsung Mobile’ın başındaki isim D.J. Koh, yeni Galaxy Note 8 modeli ile ilgili çarpıcı söylemlerde bulundu. Koh tarafından yapılan açıklamalar, dikkatleri üzerine topladı. Bilhassa da Galaxy Note 7’nin patlama sebebi ile ilgili yapılan açıklamalardan sonra!

Çok daha iyi, çok daha güvenli ve çok daha yenilikçi!

D.J. Koh, yeni Note modeli Galaxy Note 8’i daha iyi, daha güvenli ve daha yenilikçi olarak getireceğini dile getirdi. Samsung Mobile’ın başındaki isimden böyle bir açıklama gelmesi, sektördeki dikkatleri üzerine toplamış oldu. Zira kısa bir süre önce de Samsung, daha önce de belirttiği gibi resmi olarak Galaxy Note 7’nin alev alma sorunu ile ilgili yaptığı detaylı araştırma sonuçlarını paylaştı.

Galaxy Note 7
Galaxy Note 7

Hatırlatmak gerekirse daha önce de Samsung’un Güney Koreli iş ortaklarından, Note 8 hakkında dikkat çeken açıklamalar yapılmış ve o dönemlerde konuşulan Note serisinin sonlandırılması düşüncelerini, akıllardan silmişti.

Note 8’den önce Galaxy S8 modeli ile yeni bir başlangıç yaparak kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan Samsung, öyle görünüyor ki mobil tarafta bu yıl ciddi adımlar atmaya hazırlanıyor.

 


 Sizce Samsung Galaxy Note 8 özellikleri arasında neler olmalı?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.