Galaxy Note 8 Daha İyi, Daha Güvenli ve Çok Daha Yenilikçi Olacak!

Samsung Mobile şefi DJ Koh isminden, Note 8 modeli ile ilgili açıklamalar geldi. İşte yeni Samsung Galaxy Note 8 modeli ile ilgili detaylar!

Samsung Mobile’ın başındaki isim D.J. Koh, yeni Galaxy Note 8 modeli ile ilgili çarpıcı söylemlerde bulundu. Koh tarafından yapılan açıklamalar, dikkatleri üzerine topladı. Bilhassa da Galaxy Note 7’nin patlama sebebi ile ilgili yapılan açıklamalardan sonra!

Çok daha iyi, çok daha güvenli ve çok daha yenilikçi!

D.J. Koh, yeni Note modeli Galaxy Note 8’i daha iyi, daha güvenli ve daha yenilikçi olarak getireceğini dile getirdi. Samsung Mobile’ın başındaki isimden böyle bir açıklama gelmesi, sektördeki dikkatleri üzerine toplamış oldu. Zira kısa bir süre önce de Samsung, daha önce de belirttiği gibi resmi olarak Galaxy Note 7’nin alev alma sorunu ile ilgili yaptığı detaylı araştırma sonuçlarını paylaştı.

Galaxy Note 7
Galaxy Note 7

Hatırlatmak gerekirse daha önce de Samsung’un Güney Koreli iş ortaklarından, Note 8 hakkında dikkat çeken açıklamalar yapılmış ve o dönemlerde konuşulan Note serisinin sonlandırılması düşüncelerini, akıllardan silmişti.

Note 8’den önce Galaxy S8 modeli ile yeni bir başlangıç yaparak kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan Samsung, öyle görünüyor ki mobil tarafta bu yıl ciddi adımlar atmaya hazırlanıyor.

 


 Sizce Samsung Galaxy Note 8 özellikleri arasında neler olmalı?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here