Galaxy Note 8 CAD Çizimleri Ortaya Çıktı!

Galaxy Note 8 CAD çizimler, kılıf üreticisi firma tarafından ortaya çıkartıldı. Yeni Note 8 çizimleri, cihazın arka tasarımını aydınlatıyor!

Galaxy Note 8 CAD Çizimleri

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy Note 8 ile ilgili yeni bilgiler ve görüntüler ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak da özellikle akıllı telefonlar için kılıf ve kaplama üreticiliği yapan Slickwraps tarafından, Note 8 CAD tasarım görüntüleri ortaya çıkartıldı.

Galaxy Note 8 tasarımı CAD çizimleri ile netleşiyor!

Slickwraps firmasının CEO görevini devam ettiren Jonathan Endicott, kısa bir süre önce Twitter sosyal medya platformu üzerinden, Note 8 modeli üzerinde çalışmalar yapıldığı açıklaması ile bir CAD tasarım görseli paylaştı.

Paylaşılan görselde, yeni Note 8 modelini sadece arka yüzeyi yansıtılıyor. Daha önce gelen Galaxy Note 8 sızıntıları ile genel anlamda örtüşmeyen bu görselde cihazın çift sensörlü arka kamerası, dikey bir konumlandırmaya değil de yatay bir konumlandırmaya sahip.

Galaxy Note 8 CAD Çizimleri

Bunlara ek olarak yatay olarak konumlandırılan yeni çift sensörlü arka kameranın sağ bölümünde, S8 ve S8+ modellerinde olduğu gibi parmak izi okuyucusu olduğu düşünülüyor. Hatırlatmak gerekirse daha önce de Samsung’un Note 8’in ekranı üzerine parmak izi okuyucu sensör çalışması yaptığı ama bazı sorunlar nedeni ile bu çözümden vazgeçtiği aktarılmıştı.

Jonathan Endicott tarafından aktarılan bu yeni CAD tasarım görselinde de bu bilgi desteklenmiş oluyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here