Galaxy Note 7 Siparişleri, Note 5 Siparişlerini İkiye Katlayacak!

Güney Kore tarafından yeni gelen bilgilere göre Galaxy Note 7 modeli, Galaxy Note 5 modeline göre 2 kat daha fazla satacak. İşte detaylar!

Galaxy Note 7

Hiç şüphe yok ki şimdiye kadar satışa çıkan phablet modelleri arasında en çok konuşulan isimi Galaxy Note 7 modeli oldu. Hem tasarımı hem de teknik detayları ile Galaxy Note 7, phablet seven kullanıcıların ilgi odağı haline geldi.

Son gelen bilgilere göre ise söz konusu bu ilgi, kendini satışları üzerinde de gösterecek. Zira, ortaya çıkartılan öngörü raporlarına göre Galaxy Note 7, Galaxy Note 5 modeline kıyasla 2 katı daha fazla satış gerçekleştirecek.

Galaxy Note 7

Galaxy Note 7, iki kat daha fazla satacak!

Galaxy Note 5 modeli için açıklanan satış raporlarında, cihazın aylık ortalama 1.6 milyon satış gerçekleştirdiği bilgisi yer alıyordu.

Koreli gazete Chosun Biz tarafında yayınlanan bilgilere göre ise Note 5 satılarındaki bu değerler, Note 7 üzerinde 2 katı olarak gözlemlenecek.

Öte yandan, şu an için ön sipariş aşamasında olan yeni Galaxy Note 7, sadece Amerika pazarında 300 000 adetten daha fazla ön sipariş almış durumda.

Öyle görünüyor ki Samsung, Galaxy S7 ailesi ile yakaladığı tatmin edici satış ivmesini, Galaxy Note 7 modeli ile artırarak devam ettirecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here