Galaxy Note 7

Kısa bir süre önce Güney Kore Yonhap Haber Ajansı’ndan gelen bilgiye göre Galaxy Note 7 sevkiyatları, Samsung tarafından askıya alındı.

Galaxy Note 7 sevkiyatı durduruldu!

Güney Kore Yonhap Haber Ajansı(YNA) tarafından aktarılan bilgilere göre; geçtiğimiz günlerde şarj olurken patlayan Note 7 sonrasında, sevkiyatlar geçici olarak durduruldu.

YNA tarafından kaydedilen bilgilerde, Samsung sözcüsünün Galaxy Note 7 sevkiyatlarının durumuna ilişkin olumsuz bir açıklama yapmadığı yer alıyor.

Galaxy Note 7

Sadece Güney Kore’de, Ağustos 19’a kadar 400,000’den fazla Galaxy Note 7 bilgisinin geçildiği haberde, Samsung’un yazılımsal bir problemden dolayı Galaxy Note 7’nin sevkiyatını durdurduğu bilgisi yer alıyor.

YNA haberinde de belirtildiği gibi şu an için doğrudan Samsung Mobile tarafından, Galaxy Note 7 sevkiyatları ile ilgili bir açıklama yapılmış değil.

Galaxy Note 7 patlaması, sevkiyatları etkiledi!

Lakin, söz konusu patlama ve yazılım sorununun onaylaması durumunda, şimdiye kadar satılan ilk parti Note 7 modelinin durumunun ne olacağı büyük merak konusu haline gelmiş durumda.

İlerleyen günlerde, Galaxy Note 7 sevkiyatının devam edip etmeyeceği, veya daha doğru ifadeyle böyle bir duraksamının yalanıp yaşanmayacağı açıklığa kavuşacaktır.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here