fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Galaxy Note 7 Satışları Tekrar Durduruldu!

Galaxy Note 7

Haberler

Galaxy Note 7 Satışları Tekrar Durduruldu!

Galaxy Note 7 satışları tekrar durdu. Güvenli Galaxy Note 7 modellerinin de patlaması Samsung’a geri adım attırdı. Peki, şimdi ne olacak?

Samsung‘un başı bir türlü Galaxy Note 7 patlama vakalarından kurtulmuyor. Hatırlayacağınız üzere dünya genelinde yaşanan Galaxy Note 7 patlama olaylarından sonra Samsung, cihazları toplatma kararı almıştı. Geri çağırılan Galaxy Note 7 modelleri “Güvenli” etiketi altında değiştirilmişti. Ancak buna rağmen üst üste gelen güvenli Galaxy Note 7 patlama haberleri Güney Koreli devi bir kez daha geri adım attırdı ve Galaxy Note 7 satışları tekrar durdu.

Galaxy Note 7’yi operatörler de satmayacak!

Güney Koreli haber merkezlerinden gelen bilgilere göre; güvenli Galaxy Note 7 modelleri tekrar geri çağırılacak ve Galaxy Note 7 satışları tekrardan durdurulacak. Amerikalı ünlü operatör firması AT&T de geçtiğimiz gün Galaxy Note 7 modellerinin satışını durdurduğunu açıklamıştı. Bu olaydan sonra T-Mobile da AT&T’nin yolundan giderek Note 7 satışlarını bugün itibari ile durdurdu.

Samsung‘un şimdi nasıl bir yol izleyeceği bilinmiyor. Bazı söylentiler Note serisinin firmanın itibarını koruması için tamamen sonlandırılacağı yönünde.

note-7

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
2 Yorum

2 Comments

  1. Anonim

    10 Ekim 2016 at 13:07

    bi yol olmaz bu telefondan 😀

  2. Anonim

    10 Ekim 2016 at 22:32

    Bi çöp daha çıktı

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık