Haber Tekno Sosyal Medya
Galaxy Note 7 s-pen

Haberler

Galaxy Note 7’de S-Pen Takılma Sorunu Ortaya Çıktı!

Galaxy Note 5’de yaşanan S-Pen’i ters takma sorunundan sonra, şimdi de Galaxy Note 7 S-Pen’de takılma sorunu ortaya çıktı. İşte yeni S-Pen sorunu!

Samsung’un Note 7 ile birlikte sunduğu yeni S-Pen kullanımında, yeni bir sorun ortaya çıktı. Son gelen bilgilere göre Glaxy Note 7’de S-Pen, takılma sorunu yaşatıyor.

Yeni S-Pen’de takılma sorunu ortaya çıktı!

Galaxy Note 7 s-pen

Bilindiği gibi Samsung, Galaxy Note 5 modelinde S-Pen’in ters takılma sorununu, Galaxy Note 7 ile birlikte çözmüştü. Nitekim Galaxy Note 7’de S-Pen’i ters takmak mümkün değildi. Lakin, şimdi de daha farklı bir sorun, yeni S-Pen’de kendini göstermeye başladı.

XEETechcare isimli Youtube kanalında yayınlanan bir videoda, bazı Galaxy Note 7 S-Pen modellerinde, kalemi çıkarma mekanizmasının sıkıştığı ve S-Pen’i çıkarmanın mümkün olmadığı görülüyor.

Öte yandan, söz konusu videoda, aynı Galaxy Note 7 modeline takılan başka bir S-Pen’de, söz konusu bu mekanizmanın çalışmama sorunu ortaya çıkmıyor.

Anlaşılan o ki Galaxy Note 7 ile gelen yeni S-Pen’de, kronik bir sorun olma ihtimali kuvvetle muhtemel. Satışların artmasıyla beraber kullanıcıların, yeni S-Pen’in bu sorunu hakkındaki şikayetleri artış gösterebilir.

Yayınlanan yeni S-Pen sorunu ile ilgili videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık