Galaxy Note 7’nin Ekranı Daha Büyük Olabilir!

Yeni gelen bir Galaxy Note 7 bilgisine göre Samsung Galaxy Note 7'nin ekranı, 6-inç boyutunda olabilir. İşte Galaxy Note 7 ekranının detayları!

Galaxy Note 7

Samsung’un en sevilen ürün ailesi Note’un son modeli olacak Galaxy Note 7 ile ilgili yeni detaylar aktarılmaya devam ediyor. Son gelen bir Galaxy Note 7 bilgisi ise, şimdiye kadar tahmin edilen Galaxy Note 7 özelliğini bir kenara itmiş oldu.

Galaxy Note 7, 6-inç ekran boyutunda olabilir!

Hindistan gümrüğü ile ilgili giriş-çıkış bilgilerini tutan Zauba isimli internet sitesi, Galaxy Note 7 ile ilgili önemli bir detayı ortaya çıkarmış gibi görünüyor. Kargo listesinde yer alan bilgiye göre SM-N930R4 kodlu bir ürün, 1 Temmuz 2016 tarihinde Güney Kore’den Hindistan’a gönderilmiş ve kabul edilmiş.

SM-N930R4 kodunu taşıyan bu Samsung ürününün ise, Galaxy Note 7 olduğu tahmin ediliyor. Zira Güney Kore’den çıkış yapan ürün, test amaçlı Hindistan’a gönderilmiş bulunuyor.

Galaxy Note 7

SM-N930R4 kodlu ürünün Galaxy Note 7 olması bir yana, dikkat çeken nokta bu ürünün 6-inç boyutunda olduğu bilgisinin yer alması oldu. Bilindiği gibi şimdiye kadar aktarılan tüm Galaxy Note 7 özellik bilgileri, ekran boyutunda 5.7-inç kullanılacağı yönündeydi. Hindistan’dan gelen bu bilgi ise kafaları karıştırmış oldu.

Öyle görünüyor ki Galaxy Note 7 USB Type-C cevabının bekleyişine, bir de ekran boyutu eklenmiş oldu. 2 Ağustos 2016 tarihinde tanıtılması beklenen Galaxy Note 7, kafalarda oluşan tüm bu karışıklıkları gidermiş olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here