Galaxy Note 7 Kullanıcıları, Samsung’dan Vazgeçmek İstemiyor!

Yeni yayınlanan bir anketin sonucuna göre Galaxy Note 7 kullanıcıları, yeniden Samsung almak konusunda kararsız değil. İşte detaylar!

Galaxy Note 7 Kullanıcıları

Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili yaılan çalışmalar, hemen her yünden sürdürülmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgiler ise, Galaxy Note 7 kullanıcıları ve Samsung markasına karşı bundan sonraki tutumlarının detayları ile ilgili oldu.

Galaxy Note 7 kullanıcıları, Samsung kullanmaya devam edecek!

BayStreet isimli araştırma firması tarafından yürütülen ve kısa bir süre önce sonuçları ile ilgili bilgi verilen Galaxy Note 7 kullanıcıları için hazırlanan anketlerin sonucuna göre, Samsung markası, sadık kullanıcılarını korumaya devam edecek.

Galaxy Note 7 Kullanıcıları

Açıklanan bilgiler ışığında, Galaxy Note 7 iade eden kullanıcıların %70’lik bir dilimi, para iadesi verine Galaxy S7 veya Galaxy S7 Edge modelini talep etmeyi doğru bulmuş bulmuş.

Öte yandan, Galaxy Note 7 kullanıcıları için hazırlanan anketin sonucuna göre, katılımın %85’lik bir bölümü, bundan sonra da Samsung markasına olan bağlılıklarını sürdürmeye devam edecek.

Galaxy Note 7 anket sonuçları, farklılık gösteriyor!

Aslında, Galaxy Note 7 patlama olayları sonrasında yapılan farklı anketlerin sonucuna göre, kullanıcılar yeniden Samsung markalı akıllı telefon tercihinde bulunmak istemediğine ilişkin sonucu ortaya çıkmıştı.

Öyle görünüyor ki, Samsung’un yürüttüğü değişim ve para iadesi süreci sonrasında, Galaxy Note 7 kullanıcıları düşüncelerinde farklılık yaşanıyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.