Haber Tekno Sosyal Medya

Galaxy Note 7 Kullanıcıları, Samsung’dan Vazgeçmek İstemiyor!

Galaxy Note 7 Kullanıcıları

Haberler

Galaxy Note 7 Kullanıcıları, Samsung’dan Vazgeçmek İstemiyor!

Yeni yayınlanan bir anketin sonucuna göre Galaxy Note 7 kullanıcıları, yeniden Samsung almak konusunda kararsız değil. İşte detaylar!

Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili yaılan çalışmalar, hemen her yünden sürdürülmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgiler ise, Galaxy Note 7 kullanıcıları ve Samsung markasına karşı bundan sonraki tutumlarının detayları ile ilgili oldu.

Galaxy Note 7 kullanıcıları, Samsung kullanmaya devam edecek!

BayStreet isimli araştırma firması tarafından yürütülen ve kısa bir süre önce sonuçları ile ilgili bilgi verilen Galaxy Note 7 kullanıcıları için hazırlanan anketlerin sonucuna göre, Samsung markası, sadık kullanıcılarını korumaya devam edecek.

Galaxy Note 7 Kullanıcıları

Açıklanan bilgiler ışığında, Galaxy Note 7 iade eden kullanıcıların %70’lik bir dilimi, para iadesi verine Galaxy S7 veya Galaxy S7 Edge modelini talep etmeyi doğru bulmuş bulmuş.

Öte yandan, Galaxy Note 7 kullanıcıları için hazırlanan anketin sonucuna göre, katılımın %85’lik bir bölümü, bundan sonra da Samsung markasına olan bağlılıklarını sürdürmeye devam edecek.

Galaxy Note 7 anket sonuçları, farklılık gösteriyor!

Aslında, Galaxy Note 7 patlama olayları sonrasında yapılan farklı anketlerin sonucuna göre, kullanıcılar yeniden Samsung markalı akıllı telefon tercihinde bulunmak istemediğine ilişkin sonucu ortaya çıkmıştı.

Öyle görünüyor ki, Samsung’un yürüttüğü değişim ve para iadesi süreci sonrasında, Galaxy Note 7 kullanıcıları düşüncelerinde farklılık yaşanıyor.

Haberi Okumaya Devam Et
Kim Kardashian Selfie
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık