Galaxy Note 7 Kavisli Ekran ile Gelecek!

Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili gelen bilgiler ve sızıntı görseller, hız kesmeden devam ediyor. Son olarak ise paylaşılan bir tanıtım görseli, Samsung Galaxy Note 7 modelinin kavisli ekran ile geleceğini doğruluyor!

Galaxy Note 7 kavisli ekran ile gelecek!

Sızdırılan tanıtım görselinde yer alan detaylarda, Samsung’un yeni Note modeli Galaxy Note 7 ekranını, tıpkı Galaxy S7 Edge modelinde olduğu gibi iki taraflı kavisli olarak tasarladığı ortaya çıkıyor.

Galaxy Note 7

Aslında Galaxy Note 7 modelinin, daha önce de çift tarafı kavisli olarak piyasaya süreceğine dair bilgiler ve bu bilgileri doğrulayan sızıntı render görselleri paylaşılmıştı. Şimdi de ortaya çıkan bu Galaxy Note 7 tanıtım görseli, Samsung’un çift taraflı kavisli ekran tasarımını, Note ailesine de taşıyacağı bilgisini doğrulamış oldu.

Öyle görünüyor ki Samsung, kullanıcılar tarafından beğenilen çift taraflı kavisli ekran tasarımını, yine beğeni ile kullanılan Note ailesine, Galaxy Note 7 modeli ile aktarmış olacak. Son olarak belirtmek gerekirse Samsung’un Galaxy Note 7 modelini, IFA 2016 fuarı kapsamında görücüye çıkarması bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here