Galaxy Note 7

Uzun süredir sızıntılara ve iddialara konu olan yeni Galaxy Note 7 modeli ile ilgili, tasarım çizimleri dışında herhangi bir sızıntı, şimdiye kadar gelmemişti. Kısa bir süre önce ise ilk Galaxy Note 7 görüntüsü sızdırıldı.

Galaxy Note 7 sızdırıldı!

Sızdırılan görselde, şimdiye kadar sık sık iddia edilen Galaxy S7 Edge modelindeki gibi çift tarafı kavisli ekran olacağı, sızdırılan görselde doğrulanıyor. Sadece ön tarafından fotoğrafı çekilmiş görselde, dikkat çeken net farklılıklar bulunmuyor.

Galaxy Note 7

Kısaca özetlemek gerekirse Galaxy Note 7 özellikleri; çift tarafı kavisli ekran, kuvvetle muhtemel Snapdragon 821 yonga seti ve 6GB RAM olarak bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.