Haber Tekno Sosyal Medya

Galaxy Note 7 için Retina Tarama İddiaları Güçleniyor!

Galaxy Note 7

Akıllı Telefon

Galaxy Note 7 için Retina Tarama İddiaları Güçleniyor!

İsmi Galaxy Note 6 mı yoksa Galaxy Note 7 mi olacak bilinmez ancak, yeni Galaxy Note modeli ile ilgili göz tarama sistemi olacağı iddiası güçleniyor!

Samsung’un IFA fuarı kapsamında tanıtması beklenen yeni Galaxy Note serisi modeli ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak ise yeni Galaxy Note 7 modelinin, Retina tarama sistemine sahip olabileceği öne çıkarılıyor.

Galaxy Note 7, Retina tarama ile gelebilir!

galaxy note 7

Henüz Samsung, yeni Galaxy Note modelini Galaxy Note 6 mı yoksa Galaxy Note 7 mi olarak isimlendireceği, netlik kazanmış değil. Lakin, son gelen sızıntılarda yeni Note modeli, sık sık Galaxy Note 7 olarak telaffuz ediliyor. Keza, yeni gelen bir bilgide de yine Galaxy Note 7 olarak isimlendirme kullanılmış.

Kısa bir süre önce Samsung, kurumsal ve hükümet tarafında kullanılmak için hazırlanan Galaxy Tab Iris modelini duyurdu. Galaxy Tab Irıs modelinde yer alan Retina tarama sistemi, Note 7 modelinde de bu özelliğin barınacağı iddialarını körüklemiş oldu.

Yeni gelen iddialar da, Samsung’un Tab Iris modeliyle Retina tarama sistemine adapte olduğunu ve bu özelliği yeni Galaxy Note 7 ürünü ile birlikte piyasaya sürebileceği yönünde şekilleniyor.

 

>> Sizce Galaxy Note 7 modelinde, Retina tarama sistemi gelebilir mi?

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık