Galaxy Note 7

Samsung’un, kullanıcıları tarafından beğeni ile takip edilen Note serisi ürün gamının yeni üyesi olmaya hazırlanan Galaxy Note 7 özellikleri ve çıkış tarihi ile ilgili açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Son olarak da güvenilir olarak bilinen Hollanda kaynaklı GSM HelpDesk tarafından Galaxy Note 7 özellikleri ve detayları aktarıldı.

Galaxy Note 6 mı, Galaxy Note 7 mi?

İlk olarak belirtmek gerekirse, uzun süredir dile getirilen yeni Note ürününün isminin Note 7 olacağı, yeni gelen bilgilerle de desteklendi. Açıklanan bilgilere göre Samsung, yeni Note modelinde, Galaxy Note 6 yerine Galaxy Note 7 ismini kullanacak. Samsung’un Galaxy Note 6 ismini atlamasının nedeni olarak ise, Galaxy S serisi ile paralel ilerleyen bir isimlendirme oluşturmak istemi gösteriliyor. En son Galaxy S modeli olan Galaxy S7, böylelikle Galaxy Note 7 ile aynı seri ismini taşıyacak.

Galaxy Note 7

Galaxy Note 7 özellikleri!

Galaxy Note 7 özellikleri noktasında da, şimdiye kadar birçok iddia gündeme getirildi. Yeni gelen bilgilerde de Galaxy Note 7 özellikleri; 5.8-inç çift taraflı eğimli ve Super AMOLED teknolojisine sahip ekran, 1140×2560 yani 2k-Quad HD ekran çözünürlüğü, kuvvetle muhtemel Snapdragon 821 yonga seti, 6GB RAM, 12MP çözünürlük ve Optik Görüntü Sabitleyici-OIS- destekli arka kamera, 5MP çözünürlüklü ön kamera ve 4000mAh batarya olarak sıralanıyor. Galaxy Note 7 S Pen ile ilgili ise, büyük bir değişiklik olacağına dikkat çekilmiyor.

Galaxy Note 7

Son olarak Galaxy Note 7 çıkış tarihi ve Galaxy Note 7 fiyatı konusuna da değinmek gerekirse, iddia edilen bilgilere göre Samsung Galaxy Note 7 çıkış tarihi, Ağustos ayının ikinci haftası olacak. Galaxy Note 7 fiyatı için ise, 799 Euro-900 Dolar bandında bir etiketlendirme benleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here