Galaxy Note 7 Fiyatı, Çıkış Tarihi ve Özellikleri!

Samsung'un merakla beklenen Galaxy Note 7 fiyatı, çıkış tarihi ve özellikleri nasıl olacak? İşte Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili tüm detaylar!

Galaxy Note 7

Samsung’un, kullanıcıları tarafından beğeni ile takip edilen Note serisi ürün gamının yeni üyesi olmaya hazırlanan Galaxy Note 7 özellikleri ve çıkış tarihi ile ilgili açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Son olarak da güvenilir olarak bilinen Hollanda kaynaklı GSM HelpDesk tarafından Galaxy Note 7 özellikleri ve detayları aktarıldı.

Galaxy Note 6 mı, Galaxy Note 7 mi?

İlk olarak belirtmek gerekirse, uzun süredir dile getirilen yeni Note ürününün isminin Note 7 olacağı, yeni gelen bilgilerle de desteklendi. Açıklanan bilgilere göre Samsung, yeni Note modelinde, Galaxy Note 6 yerine Galaxy Note 7 ismini kullanacak. Samsung’un Galaxy Note 6 ismini atlamasının nedeni olarak ise, Galaxy S serisi ile paralel ilerleyen bir isimlendirme oluşturmak istemi gösteriliyor. En son Galaxy S modeli olan Galaxy S7, böylelikle Galaxy Note 7 ile aynı seri ismini taşıyacak.

Galaxy Note 7

Galaxy Note 7 özellikleri!

Galaxy Note 7 özellikleri noktasında da, şimdiye kadar birçok iddia gündeme getirildi. Yeni gelen bilgilerde de Galaxy Note 7 özellikleri; 5.8-inç çift taraflı eğimli ve Super AMOLED teknolojisine sahip ekran, 1140×2560 yani 2k-Quad HD ekran çözünürlüğü, kuvvetle muhtemel Snapdragon 821 yonga seti, 6GB RAM, 12MP çözünürlük ve Optik Görüntü Sabitleyici-OIS- destekli arka kamera, 5MP çözünürlüklü ön kamera ve 4000mAh batarya olarak sıralanıyor. Galaxy Note 7 S Pen ile ilgili ise, büyük bir değişiklik olacağına dikkat çekilmiyor.

Galaxy Note 7

Son olarak Galaxy Note 7 çıkış tarihi ve Galaxy Note 7 fiyatı konusuna da değinmek gerekirse, iddia edilen bilgilere göre Samsung Galaxy Note 7 çıkış tarihi, Ağustos ayının ikinci haftası olacak. Galaxy Note 7 fiyatı için ise, 799 Euro-900 Dolar bandında bir etiketlendirme benleniyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.