Haber Tekno Sosyal Medya
Galaxy Note 7 Ev Yangını

Haberler

Galaxy Note 7 Ev Yangınına Neden Oldu!

Yeni gelen bir habere göre Galaxy Note 7 ev yangınına sebep oldu. İşte kullanıcısının ev yangınına sebep olan Galaxy Note 7 ile ilgili detaylar!

Galaxy Note 7 yanma sorunu, bu defa daha büyük bir soruna neden olmuş gibi görünüyor. WMBF News tarafından aktarılan bilgilere göre Galaxy Note 7 ev yangınına sebebiyet verdi.

Galaxy Note 7 ev yangını çıkardı!

Güney Carolina bölgesinde yaşanan olayın detaylarına göre Wesley Hartzog isimli kişinin evinde yangın çıktı. Olay yerine gelen itfaiye görevlilerinin yangını söndürmesinden sonra, çıkış sebebi ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Galaxy Note 7 Ev Yangını

İtfaiye yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre ev yangınının çıkış noktası, prizden kaynaklanıyor.

İşin Galaxy Note 7 ile olan bölümü ise, tam da bu noktada başlıyor. Zira ev sahibi Wesley Hartzog, yangının çıktığı prizde Galaxy Note 7’nin şarjda olduğunu belirtiyor.

Yangının başladığı anlarda ev sahibi Wesley Hartzog, kızını almak için evden ayrıldığını, geri döndüğünde ise yangının başladığını dile getiriyor.

Her ne kadar şu an için ev yangınının kesin sebebinin Galaxy Note 7 olduğu doğrulanamıyor olsa da, ev sahibinin Galaxy Note 7’yi şarja bırakıp evden ayrılması ve yangının başlangıç noktasının o alandaki priz olarak belirtilmesi, Galaxy Note 7 modelini sebep olarak ortaya çıkartıyor.

Daha önce de 35’ten fazla Galaxy Note 7 yanma ve patlama şikayeti bildirilmişti. Dolayısıyla şarjda bırakılan bir Galaxy Note 7, ev yangınına sebebiyet verebilecek potansiyele sahip.

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık