Galaxy Note 6 Edge Görüntülendi!

Note 6 Edge

Samsung’un tüm dünya genelinde en çok beğenilen Note ürün ailesinin yeni ürünleri, Ağustos 2016 tarihinde görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar net olarak herhangi bir teknik özelliği veya görsel sızıntısı yapılmamış olan Samsung Galaxy Note 6 ile ilgili yeni bir video ortaya çıktı. Ortaya atılan videoda görünen cihazın ise Samsung Galaxy Note 6 Edge olduğu iddia ediliyor!

Samsung Galaxy Note 6 Edge gelebilir!

Galaxy Note 6 Edge

İddia edilenlere göre yayınlanan videoda, Samsung Galaxy Note 6 Edge modelinin render görsel detayları yer alıyor. Ayrıca görsellerine ek açıklanan bilgilere göre Galaxy Note 6 Edge, 153.5mm x 73.9mm x 7.9mm kasa boyutuna sahip.

Çift tarafı kavisli ekran tasarımını Galaxy S7 Edge ile kullanıcılarına beğendirmeyi başaran Samsung, öyle görünüyor ki Note ailesinde de “Edge” ürün seçeneğini sürdürecek.

Şu an için yeni Samsung Galaxy Note modeli ile ilgili birçok farklı bilgi akışı sağlanmış durumda. Bu bilgiler arasında Note 6 Edge de eklenmiş olurken, daha önce yeni Note modelinin Galaxy Note 7 olarak isimlendirilebileceği de aktarılmıştı.

Son olarak Galaxy Note 6 Edge modeline ait olduğu iddia edilen videoyu, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

 

>> Yeni Galaxy Note modelleri ile ilgili sizin beklentileriniz nasıl?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.