Galaxy Note 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Galaxy Note 6 Çıkış Tarihi

Samsung’un sevilen Note ailesinin yeni üyesi olmaya hazırlanan Galaxy Note 6 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgi ile “Galaxy Note 6 ne zaman çıkacak?” sorusuna cevap gelmiş gibi görünüyor!

Galaxy Note 6 çıkış tarihi!

Yeni sızdırılan bir bilgiye göre Galaxy Note 6 çıkış tarihi olarak 15 Ağustos 2016 işaret ediliyor. Daha önce de Galaxy Note 6 çıkış tarihi ile ilgili gelen haberler, Ağustos 2016 tarihini işaret ediyordu. Nitekim Galaxy Note 6, kuvvetle muhtemel Ağustos 2016 ortasında, kullanıcıların beğenisine çıkacak gibi görünüyor.

Galaxy Note 6 Çıkış Tarihi

Daha önce de Samsung’un, Apple Eylül etkinliği öncesinde Galaxy Note 6 ürününün tanıtmak istediğini, zira iPhone 7 öncesi pazarda yer almayı düşündükleri bilgisi gelmişti. Geçtiğimiz yıllardaki Galaxy Note tanıtım tarihleri ile örtüşen Galaxy Note 6 çıkış tarihi, öyle görünüyor ki yerinde bir sızıntı olacak.

Galaxy Note 6 özellikleri!

Kısaca özetlemek gerekirse Galaxy Note 6 özellikleri arasında; 5.8inç QHD yani 2K ekran, 6GB RAM ve Snapdragon 823 işlemci detayları yer alıyordu. İşlemci tarafında Avrupa bölgesi için de, yeni nesil Exynos işlemci kullanılması bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here