fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Galaxy Note 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Galaxy Note 6 Çıkış Tarihi

Akıllı Telefon

Galaxy Note 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Yeni gelen bir bilgi, Galaxy Note 6 ne zaman çıkacak? sorusuna cevap niteliğinde! İşte Galaxy Note 6 çıkış tarihi ile ilgili detaylar!

Samsung’un sevilen Note ailesinin yeni üyesi olmaya hazırlanan Galaxy Note 6 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgi ile “Galaxy Note 6 ne zaman çıkacak?” sorusuna cevap gelmiş gibi görünüyor!

Galaxy Note 6 çıkış tarihi!

Yeni sızdırılan bir bilgiye göre Galaxy Note 6 çıkış tarihi olarak 15 Ağustos 2016 işaret ediliyor. Daha önce de Galaxy Note 6 çıkış tarihi ile ilgili gelen haberler, Ağustos 2016 tarihini işaret ediyordu. Nitekim Galaxy Note 6, kuvvetle muhtemel Ağustos 2016 ortasında, kullanıcıların beğenisine çıkacak gibi görünüyor.

Galaxy Note 6 Çıkış Tarihi

Daha önce de Samsung’un, Apple Eylül etkinliği öncesinde Galaxy Note 6 ürününün tanıtmak istediğini, zira iPhone 7 öncesi pazarda yer almayı düşündükleri bilgisi gelmişti. Geçtiğimiz yıllardaki Galaxy Note tanıtım tarihleri ile örtüşen Galaxy Note 6 çıkış tarihi, öyle görünüyor ki yerinde bir sızıntı olacak.

Galaxy Note 6 özellikleri!

Kısaca özetlemek gerekirse Galaxy Note 6 özellikleri arasında; 5.8inç QHD yani 2K ekran, 6GB RAM ve Snapdragon 823 işlemci detayları yer alıyordu. İşlemci tarafında Avrupa bölgesi için de, yeni nesil Exynos işlemci kullanılması bekleniyor.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık