Galaxy Note 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Galaxy Note 6 Çıkış Tarihi

Samsung’un sevilen Note ailesinin yeni üyesi olmaya hazırlanan Galaxy Note 6 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgi ile “Galaxy Note 6 ne zaman çıkacak?” sorusuna cevap gelmiş gibi görünüyor!

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 3GB RAM ve Çift Kamera ile Gelebilir!

Galaxy Note 6 çıkış tarihi!

Yeni sızdırılan bir bilgiye göre Galaxy Note 6 çıkış tarihi olarak 15 Ağustos 2016 işaret ediliyor. Daha önce de Galaxy Note 6 çıkış tarihi ile ilgili gelen haberler, Ağustos 2016 tarihini işaret ediyordu. Nitekim Galaxy Note 6, kuvvetle muhtemel Ağustos 2016 ortasında, kullanıcıların beğenisine çıkacak gibi görünüyor.

Galaxy Note 6 Çıkış Tarihi

Daha önce de Samsung’un, Apple Eylül etkinliği öncesinde Galaxy Note 6 ürününün tanıtmak istediğini, zira iPhone 7 öncesi pazarda yer almayı düşündükleri bilgisi gelmişti. Geçtiğimiz yıllardaki Galaxy Note tanıtım tarihleri ile örtüşen Galaxy Note 6 çıkış tarihi, öyle görünüyor ki yerinde bir sızıntı olacak.

Galaxy Note 6 özellikleri!

Kısaca özetlemek gerekirse Galaxy Note 6 özellikleri arasında; 5.8inç QHD yani 2K ekran, 6GB RAM ve Snapdragon 823 işlemci detayları yer alıyordu. İşlemci tarafında Avrupa bölgesi için de, yeni nesil Exynos işlemci kullanılması bekleniyor.

 

>> Galaxy Note 6 ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.