Haber Tekno Sosyal Medya

Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak?

Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat

Güncelleme

Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak?

Galaxy S7 ve Galaxy S6’dan sonra, Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili detaylar geldi. Peki, Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat ne zaman?

Geride bıraktığımız günlerde beta sürecine başlanan Galaxy S7 Android 7.0 güncellemesi ve Galaxy S6 Android 7.0 güncellemesinin çalışmalarının haberlerinden sonra, Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili de haberler gelmeye başladı.

Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat güncellemesi!

Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Sammobile tarafından aktarılan bilgilere göre, Galaxy Note 7’nin talihsizliğinden sonra en güncel Note modeli konumuna geri dönen Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili çalışmalar başladı.

Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat ne zaman çıkacak? sorusuna ise, şu an net olarak bir cevap verilmiş değil. Beklentilere göre 2017 yılının ilk çeyreğinde, Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat güncellemesi dağıtımlarına, global olarak başlanmış olacak. Bu noktada, Galaxy S7 Nougat güncellemesinin ne zaman dağıtılmaya bağlanacağı kilit rol oynuyor. Zira, şu an için Samsung’un üstünde durduğu tepe modeli, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modeli oluyor.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam Android Haberleri
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Güncelleme

Üste çık