Samsung Galaxy Gear iPhone Desteği Başladı!

Samsung Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit 2 modelleri, artık iPhone desteğine sahip. İşte Galaxy Gear iPhone desteği ile ilgili detaylar!

Galaxy Gear iPhone Desteği

Samsung, daha önce belirttiği Galaxy Gear iPhone desteği konusunda, ilk adımı attı. Bundan böyle Samsung Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit 2 akıllı saat modelleri, iPhone ile birlikte kullanılabilecek.

Samsung Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit 2 modellerine iPhone desteği geldi!

Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit 2

Samsung Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit 2 modellerini iPhone ile birlikte kullanmak için, belirli birkaç gereksinim bulunuyor. Bunlardan ilki, sahip olunan iPhone modelinin, iOS 9 ve üstü iOS işletim sistemine sahip olması… Nitekim, iPhone 5 ve önceki iPhone modellerinde Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit 2 desteği mevcut değil.

Bir diğer ihtiyaç da, elbette ki Samsung’un iPhone için hazırladığı Gear S veya Gear Fit uygulaması oluyor. App Store üzerinde yayınlanan söz konusu bu uygulamalar ile beraber Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit 2 modelleri, destekleyen iPhone ile birlikte kullanılmaya başlanabiliyor.

apple Watch ve Gear s3

Bundan böyle akıllı saat satın almak isteyen iPhone kullanıcıları için, tek seçenek Apple Watch modelleri olmayacak. Samsung tarafındaki belirtilen modeller de, iPhone kullanıcılarının tercihine sunulmuş oldu.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here