Galaxy C7 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy C7 Pro özellikleri, ortaya çıkan AnTuTu test sonuçları ile belli oldu. İşte Samsung Galaxy C7 Pro özellikleri ve detayları!

Galaxy C7 Pro Özellikleri

Samsung’un Galaxy C ailesinin yeni akıllı telefon modeli Galaxy C7 Pro özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Kısa bir süre önce paylaşılan ve Galaxy C7 Pro modeline ait olduğu iddia edilen AnTuTu test sonuçları ortaya çıktı.

Galaxy C7 Pro özellikleri nasıl?

Ortaya çıkan AnTuTu test sonuçlarına göre Galaxy C7 Pro özellikleri; 4GB RAM, Snapdragon 625 mobil yonga seti, Adreno 506 grafik birimi-GPU, 5.7-inç büyüklüğünde ve FullHD-1080p çözünürlüğünde ekran ve 16MP çözünürlüğüne sahip arka kamera olarak sıralanıyor.

Galaxy C7 Pro Özellikleri

Bunların dışında, öyle görünüyor ki Galaxy C7 Pro, kutudan Android 6.0.1 ile çıkacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.