Galaxy C5 Tasarımı Sızdırıldı!

Galaxy C5 Tasarımı

Samsung’un yeni Galaxy serisi Galaxy C5 tasarımı ile ilgili en net sızıntı görseller paylaşıldı. Samsung’un yeni Galaxy C5 modeli ile ilgili en dikkat çekici nokta ise, tam metal gövdesi olarak beliriyor.

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 Tasarımı, iPhone 6s Serisine Benzeyebilir!

Samsung C5 tasarımı sızdı!

Galaxy C5 Tasarımı

Aktarılan bilgilere göre yeni Galaxy C5 tasarımı ve teknik detayları ile Galaxy A5 ve Galaxy J5 ürünlerinin farklı serisi olarak yer almışa benziyor. Zira hem Galaxy C5 tasarımı, hem de Galaxy C5 teknik özellikleri, Samsung Galaxy orta seviye cihazlarına şık bir gövde ile katılabilir.

galaxy c5 tasarımı

Galaxy C5 özellikleri!

Yeni Samsung Galaxy C5 teknik özellikleri ise; Qualcomm Snapdragon 617 yonga, 16 MP arka kamera, 8 MP ön kamera, 4 GB RAM ve arka kamera için dual tone flaş olarak dile getiriliyor.

Bunlara ek olarak, yeni Galaxy C5 özellikleri arasında parmak izi okuyucu özelliği yer alacak mı, net olarak bir bilgi paylaşılmıyor. Aynı durum Galaxy C5 çıkış tarihi ve Galaxy C5 fiyatı konusunda da geçerliliğini koruyor.

 

>> Yeni Galaxy C5 tasarımı ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.