Gal Gadot Wonder Woman Kostümü Giyip Çocuk Hastanesi Ziyareti Yaptı!

Gal Gadot Wonder Woman

Gal Gadot yani namı diğer Wonder Woman, kısa bir süre önce çocuk hastanesine ziyarette bulundu.

Filmlerde kullanılan Wonder Woman kostümü ile hastaneye ziyaret yapan Gal Gadot, büyük bir ilgi ile karşılandı.

Gal Gadot hastane ziyaretini Wonder Woman kostümü ile yaptı!

Birleşik Devletler Virginia’daki Annandale bölgesinde bulunan bir çocuk hastanesi ziyaretçisi, bu defa ünlü bir Hollywood yıldızı oldu.

Inova Children’s Hospital’a yaptığı sürpriz ziyaret ile büyük bir ilgi odağı haline gelen ünlü oyuncunun bu ziyareti ile ilgili detaylar, hastanenin doktorlarından olan Dr. Lucas Collazo tarafından yapılan Twitter paylaşımlar ile gün yüzüne çıkmış oldu.

Gal Gadot Wonder Woman Çocuk Hastanesi Ziyareti

Hem hastane personelleri hem de hastanedeki çocuklar için büyük bir sürpriz olan bu ziyaret, çocuklar için de büyük bir moral olmuşa benziyor.

Gal Gadot Wonder Woman Çocuk Hastanesi Ziyareti

Yine doktorların yaptığı sosyal medya paylaşımları üzeriden anlaşıldığı kadarı ile herhangi bir haber vermeksizin sürpriz bir ziyaret gerçekleştilmiş.

Zira yapılan paylaşımlarda, en azından bir sonraki ziyaret için program oluşturmanın daha iyi olacağına dikkat çekilmiş durumda.

Bir sosyal sorumluluk ve çocuklara moral kaynağı olmak adına sadece kendi ziyaretini değil, canlandırdığı karakteri de ziyarete götürmeyi kostümü ile tercih eden ünlü yıldız, öyle anlaşılıyor ki hayranları tarafından da bu konuda takdir edilecek ve diğer meslektaşlarına da örnek olacaktır.

Personel ve çocuklarla da fotoğraf çekinmeyi es geçmeyen Gal Gadot, kısa bir süre sonra da medyada ilgi odağı haline geldi.

Son olarak belirtmek gerekirse daha önce de ifade edildiği gibi bu ziyaret ile ilgili herhangi bir sosyal medya veyahut hastane ile programlama yapayan ünlü isim, çekilen fotoğrafların sosyal medya platformlarında paylaşılması ile birlikte dolaylı olarak fark edilmiş oldu.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here