Fujifilm X-E3

Fotoğrafçılık dünyasının önemli isimlerinden olan Fufilim, yeni orta seviye aynasız fotoğraf makinesi Fujifilm X-E3 modelini duyurdu. Fiyat-performs odaklı bir biçimde hazırlandığı dikkat çeken yeni Fujifilm X-E3 özellikleri ile de bu segmentte olduğunu doğruluyor.

Fujifilm X-E3 özellikleri!

Öncelikle belirtmek gerekirse Fujifilm X-E3 teknik özellikleri arasında ilk dikkat çeken detay, 24 mega piksellik APS-C X-Trans III sensörü oluyor. X-Processor Pro görüntü işleme biriminden gücünü alan yeni X-E3, X-Pro2 modelinde olduğu gibi çekim hızı, pozlama ve odak noktası değişimleri için kullanılabilecek joystick detayına da sahip. Bununla beraber mümkün olduğu kadar fiziksel tuşlardan yoksun bırakılmaya çalışılan yeni model, dokunmatik bir ekran ile birlikte geliyor.

Fujifilm X-E3

4K video çekim yeteğine de sahip olan Fujifilm’in yeni orta seviye aynasız fotoğraf makinesi X-E3, farklı objektif paketleri ile birlikte satışa sunulacak.

Fujifilm X-E3 fiyatı ve çıkış tarihi!

Fujifilm X-E3

Son olarak belirtmek gerekirse yeni Fujifilm X-E3 çıkış tarihi olarak, 2017 yılının ekim ayı işaret ediliyor. Fiyatlandırma ise lens kitine göre şu şekilde hazırlanmış:

Sadece gövde fiyatı: 899 dolar

15-55mm f/2.8-4 lens kiti fiyatı: 1299 dolar

23mm f/2 prime lens kiti fiyatı: 1149 dolar

Bunların dışında Fujifilm, yeni XF 80mm f/2.8 lensini de duyurdu. Söz konusu olan bu yeni lensin fiyatı ise, 1990 dolar olarak belirlenmiş durumda ve kasım ayında satışa sunulması bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here