Fujifilm X-E3 Duyuruldu!

Fujifilm, yeni aynasız fotoğraf makinesi modeli olan Fujifilm X-E3 modelini duyurdu. İşte yeni Fujifilm X-E3 özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

Fujifilm X-E3

Fotoğrafçılık dünyasının önemli isimlerinden olan Fufilim, yeni orta seviye aynasız fotoğraf makinesi Fujifilm X-E3 modelini duyurdu. Fiyat-performs odaklı bir biçimde hazırlandığı dikkat çeken yeni Fujifilm X-E3 özellikleri ile de bu segmentte olduğunu doğruluyor.

Fujifilm X-E3 özellikleri!

Öncelikle belirtmek gerekirse Fujifilm X-E3 teknik özellikleri arasında ilk dikkat çeken detay, 24 mega piksellik APS-C X-Trans III sensörü oluyor. X-Processor Pro görüntü işleme biriminden gücünü alan yeni X-E3, X-Pro2 modelinde olduğu gibi çekim hızı, pozlama ve odak noktası değişimleri için kullanılabilecek joystick detayına da sahip. Bununla beraber mümkün olduğu kadar fiziksel tuşlardan yoksun bırakılmaya çalışılan yeni model, dokunmatik bir ekran ile birlikte geliyor.

Fujifilm X-E3

4K video çekim yeteğine de sahip olan Fujifilm’in yeni orta seviye aynasız fotoğraf makinesi X-E3, farklı objektif paketleri ile birlikte satışa sunulacak.

Fujifilm X-E3 fiyatı ve çıkış tarihi!

Fujifilm X-E3

Son olarak belirtmek gerekirse yeni Fujifilm X-E3 çıkış tarihi olarak, 2017 yılının ekim ayı işaret ediliyor. Fiyatlandırma ise lens kitine göre şu şekilde hazırlanmış:

Sadece gövde fiyatı: 899 dolar

15-55mm f/2.8-4 lens kiti fiyatı: 1299 dolar

23mm f/2 prime lens kiti fiyatı: 1149 dolar

Bunların dışında Fujifilm, yeni XF 80mm f/2.8 lensini de duyurdu. Söz konusu olan bu yeni lensin fiyatı ise, 1990 dolar olarak belirlenmiş durumda ve kasım ayında satışa sunulması bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.