Fotoğraflarla Dünden Bugüne Facebook ve Mark Zuckerberg!

Dünden bugüne Facebook, dünyanın en büyük şirketleri arasında yer almayı başardı. İşte fotoğraflarla dünden bugüne Facebook ve Mark Zuckerberg!

İçinde bulunduğumuz yıl itibariyle Facebook, aktif kullanıcı sayısı aylık 1 milyar barajını geride bırakan dev bir sosyal medya ve şirketi haline gelmiş durumda.

Aldığı yatırımlar ve sahip olduğu sosyal ağ havuzu ile dev bir firma haline gelen Facebook, bilindiği gibi ilk adımını Harvard kampüsünde Mark Zuckerberg ile atmıştı.

Peki, o günden bu güne Facebook ve Mark Zuckerberg nasıl bir değişim geçirdi.

İşte dünden bugüne Facebook ve Mark Zuckerberg!

Dünden Bugüne Facebook ve Mark Zuckerberg

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.