Fossil Q Nate, Q Crewmaster, Q Gazer ve Q Tailor

Önemli mekanik saat üretici firmalardan olan Fossil, yeni Fossil Q Nate, Q Crewmaster, Q Gazer ve Q Tailor isimli hibrit akıllı saat modellerini duyurdu.

Fossil Q Nate, Q Crewmaster, Q Gazer ve Q Tailor duyuruldu!

Fossil tarafından hibrit saat kategorisinde yer alan Fossil Q Nate, Q Crewmaster, Q Gazer ve Q Tailor modelleri, isimlendirilmesinden de anlaşılacağı üzere temel olarak bir mekanik saat.

Lakin, içerdiği elektronik özellikler ile akıllı saat kategorisinde de yer alan Fossil Q Nate, Q Crewmaster, Q Gazer ve Q Tailor modelleri, nitekim hibrit olarak isimlendiriliyor.

Fossil Q Nate, Q Crewmaster, Q Gazer ve Q Tailor modellerinin en dikkat çekici özelliği ise, 6 aya kadar pil ömrü sunabiliyor olması. Değiştirilebilir pil ile gelen modeller, kolay bir şekilde yeni pil ile yeniden aktif hale gelebiliyor.

Fossil Q Nate, Q Crewmaster, Q Gazer ve Q Tailor

Fossil Q Nate, Q Crewmaster, Q Gazer ve Q Tailor modelleri akıllı saat kategorisi altında sınıflandırmasını sağlayan özellikleri ise; uyku takibi, titreşimli bildirim desteği ve kablosuz bağlantı seçenekleri oluyor.

Bluetooth kablosuz bağlantı yeteneğine sahip olan modeller; Android 4.4 ve üzeri ve iOS 8.2 ve üzeri işletim sistemi taşıyan akıllı telefonlar ile birlikte kullanılabiliyor.

Paslanmaz çelik kasaya sahip olan Fossil Q Nate, Q Crewmaster, Q Gazer ve Q Tailor modeller, silikon ve deri kordonlar ile kullanıcısına sunuluyor.

Başlangıç fiyatı 175 dolar olan Fossil’in 4 yeni hibrit saat modeli, 26 Eylül 2016 tarihi itibariyle satışa sunulacak. Ön siparişler ise 14 Eylül 2016 tarihinde alınmaya başlanacak.

Hem geleneksel mekanik saatten ayrılmak istemeyen, hem de ayrıca bir akıllı bileklik kullanmak istemeyen kullanıcılar için yeni Fossil Q Nate, Q Crewmaster, Q Gazer ve Q Tailor modelleri, iyi birer alternatif niteliği taşıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here